Facebook Pixel

Kamera do niani elektronicznej Lionelo Babyline 8.1

149,00 PLN

Kamera do Lionelo Babyline 8.1

Dzięki dodatkowej kamerze do niani elektronicznej Babyline 8.1 poszerzysz obraz poglądu na pokój dziecka. Do jednego odbiornika możesz podłączyć jednocześnie aż 4 kamery! Sprawia to, że masz całkowity pogląd na bezpieczeństwo maluszka oraz na to, gdzie się będzie przemieszczać, by w razie potrzeb móc szybko zareagować.

Ustawiając kamery w różnych miejscach i pomieszczeniach, możesz mieć swobodny wgląd na poruszające się dzieci. Jest to też przydatna funkcja w przypadku bliźniąt.

Dodatkowa kamera do niani elektronicznej Lionelo Babyline 8.1

Zaawansowany tryb nocny

Technologia trybu nocnego pozwala na pracę 24/h. Obraz jest wyraźny nawet przy kompletnej ciemności. Dzięki automatycznemu przełączaniu się na tryb nocny, nie musisz manualnie ustawiać parametrów, niania zrobi to za ciebie. Diody IR użyte w niani nie emitują czerwonego światła, więc w żaden sposób nie zakłócą snu dziecka.

Dodatkowa kamera do niani elektronicznej Lionelo Babyline 8.1

Szczegółowy obraz

Transmisja 2,4 GHz pozwala na doskonałą jakość połączenia bez względu na przeszkody. Swobodnie zobaczysz każdy szczegół dzięki możliwości dwukrotnego przybliżenia. Kamera posiada szeroki kąt widzenia aż 110° co sprawia, że jest w stanie zapewnić pogląd dużego obszaru. Bez problemu ustawisz kamerę w dowolnym miejscu, by mieć jak najlepszy widok na swoją pociechę.

Dodatkowa kamera do niani elektronicznej Lionelo Babyline 8.1

Uspokajające kołysanki

Kamera została wyposażona we wbudowany głośnik, który pozwala na odgrywanie 4 kojących melodii. Rodzic swobodnie może włączyć je zdalnie w odpowiednim momencie a nawet zapętlić wybraną melodię lub całą playlistę. Głośność dźwięków można swobodnie regulować tak, by dostosować do potrzeb swoich i maluszka.

Dodatkowa kamera do niani elektronicznej Lionelo Babyline 8.1

Specyfikacja
Więcej informacji
Zasięg50 m w pomieszczeniu, 300 m na zewnątrz
ObiektywCMOS 640 x 480 px
Kąt widzenia110 stopni
Transmisja2,4 GHz
ZasilanieZasilacz lub bateria
Wbudowana bateriaTak
KomunikacjaDwustronna
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnymdo 5 m (czujnik światła)
Czujnik temperaturyTak
Czujnik światłaTak
KołysankiTak, 4 melodii
ZestawKamerę, Ładowarkę, Kołki montażowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kamera do niani elektronicznej Lionelo Babyline 8.1
Twoja ocena