Facebook Pixel

Kategoria Podgrzewacze i sterylizatory

Wielofunkcyjne podgrzewacze i sterylizatory do butelek

 

Pokarm na czas to absolutna podstawa — wie to każdy rodzic. W Hoplano wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodziców, proponując wielofunkcyjne podgrzewacze do butelek, które doskonale sprawdzają się szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. Najedzony brzuszek to przespane noce i brak nieoczekiwanych napadów złości! Praktyczne sterylizatory do butelek odgrywają równie istotną rolę w czasie opieki nad dzieckiem — pozwalają na dokładne wyczyszczenie smoczków, gryzaków, zabawek i oczywiście butelek!

 

Jaki podgrzewacz do butelek wybrać?

 

Elektroniczne podgrzewacze do butelek posiadają zazwyczaj kilka trybów pracy, tj. rozmrażanie, szybkie podgrzewanie, czy sterylizacja. Podwójne podgrzewacze do butelek świetnie funkcjonują przy bliźniakach, jednak możliwość podgrzania dwóch butelek z pokarmem jednocześnie sprawdza się także w przypadku jednego dziecka.

 

Z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach

 

Innowacyjnym rozwiązaniem w tej kategorii produktowej są przenośne podgrzewacze do butelek marki Lionelo, które można zabrać ze sobą wszędzie i w każdych warunkach bezprzewodowo podgrzać jedzenie dla malucha! Szczególnie docenią to aktywni rodzice, którzy często podróżują.