Facebook Pixel

Kojec Lionelo Sofie Grey Scandi

275,00 PLN

Kojec wielofunkcyjny Lionelo Sofie – praktyczne wyposażenie dziecięcego pokoju

Bezpieczny, intuicyjny w obsłudze i wygodny – taki właśnie jest kojec dziecięcy Lionelo Sofie, który możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i na wakacjach. Szybki system składania pozwoli Ci z łatwością transportować ten mebel, a dołączona do zestawu torba podróżna zabezpieczy łóżeczko podczas przewożenia. Boczne wejście ułatwi dziecku swobodne wychodzenie, jeśli będziesz używać tego mebla w roli kojca.

Kojec Lionelo Sofie Grey Scandi

Wielofunkcyjny kojec bezpieczną przestrzenią dla dziecka

Miękkie i elastyczne podłoże stabilizuje pozycję dziecka, amortyzując upadki podczas pierwszych prób wstawania. Dzięki zabezpieczeniu przed samoistnym złożeniem – systemowi LockGuard – dziecko może swobodnie stać w kojcu, bez obaw o uszkodzenie konstrukcji. Blokada w kółkach gwarantuje brak niechcianego przemieszczania się kojca.

Kojec Lionelo Sofie Grey Scandi

Komfortowa przestrzeń do zabawy

Przewiewne i przejrzyste ścianki umożliwiają obserwowanie dziecka oraz zapewniają wydajną cyrkulację powietrza. Kolorowe nadruki zachęcą dziecko do aktywnej zabawy, umilając mu pobyt w kojcu. Dzięki nim, wyobraźnia malucha będzie pobudzana, a w dodatku chętniej będzie korzystać z kojca. Materacyk jest niezwykle miękki i przyjemny, dzięki czemu komfort użytkowania z kojca jest nieznacznie zwiększony.

Kojec Lionelo Sofie Grey Scandi

Kojec na kółkach z funkcją hamulca

Lionelo Sofie wyposażono w kółka, które możesz zablokować dla pełnej stabilności, co sprawia że mebel jest niezwykle mobilny. Zabierając kojec na wakacje, możesz stworzyć maluchowi bezpieczne miejsce do zabawy i relaksu. Znana przestrzeń zapewni poczucie stabilności i ułatwi dziecku aklimatyzację w nowym miejscu. Z kojca korzystać mogą dzieci o maksymalnej wadze 15 kg.

Kojec Lionelo Sofie Grey Scandi

Sprawdzona jakość

Kojec został poddany wieloetapowej weryfikacji - przeszedł zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 12227: 2010.

Kojec Lionelo Sofie Grey Scandi

Specyfikacja
Więcej informacji
OpcjeSkładanie, Wyjście boczne
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Maksymalna waga dziecka15 kg
Funkcja kołyskiNie
Wejście dla dzieckaTak
Wymiary100 x 100 x 76 cm
Wymiary po złożeniu22 x 24 x 93 cm
Waga9,5 kg
KonstrukcjaMetalowa, tworzywo sztuczne
Materiał100% 210D poliester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kojec Lionelo Sofie Grey Scandi
Twoja ocena