Facebook Pixel

Kołyska dziecięca 3 w 1 Lionelo Malin Evo

399,99 PLN

Zawsze blisko rodzica — kołyska dziecięca 3w1 Lionelo Malin Evo z daszkiem i moskitierą

Oto kołyska dziecięca 3w1 Lionelo Malin Evo, która jest praktyczna, nowoczesna i doskonale prezentuje się jako mebel do pokoju dziecka! Kołyska, łóżeczko dziecięce lub turystyczne — to 3 funkcje, które pozwalają na różnorodne stosowanie. W domu, ogrodzie i na wakacjach — kompaktowe Malin Evo możesz zabrać ze sobą wszędzie, a wszystko to z myślą o komforcie niemowlęcia! Kołyska dziecięca to idealny element wyprawki dla noworodka — można z niego korzystać już od 1. dnia życia dziecka!

Po pierwsze: bezpieczeństwo!

Kołyska-łóżeczko posiada odpowiednio twardy, 3-warstwowy materac, który zapewnia stabilne podparcie kręgosłupa, ułożonego w płaskiej, zdrowej dla niemowlęcia pozycji. Można go odchylać pod delikatnym kątem, co jest pomocne w przypadku infekcji górnych dróg oddechowych i problemu z ulewaniem. Zgodność z europejskimi normami EN 1130 i EN 16890 to gwarancja bezpiecznego stosowania Malin Evo.

Po pierwsze: bezpieczeństwo!

Patent na bujanie i stylowe wykończenie

Innowacyjny system kołysania charakteryzują miarowe, delikatne ruchy poziome, dzięki czemu materac nie przesuwa się, zapewniając dziecku komfortowe i spokojne drzemki. Aby ustabilizować kołyskę, wystarczy wykorzystać blokadę bujania, którą uruchamia dźwignia. Nowoczesna tapicerka pasuje do wnętrza w każdym stylu, a estetyczne nogi w kolorze drewna podkreślają skandynawski styl całej konstrukcji.

Patent na bujanie i stylowe wykończenie

Zawsze pod ręką!

Kołyska dziecięca 3w1 Malin Evo jest łatwa do złożenia — wystarczy je schować do torby podróżnej, dołączonej do zestawu, i zabrać w drogę! Jest lekkie i kompaktowe oraz nie wymaga użycia narzędzi — montuje i demontuje się je błyskawicznie w systemie klik-klik. Poszycie można zdjąć i wyprać. Zestaw jest wyposażony w łóżeczko, budkę, moskitierę i dwie, miękkie zabawki, które zaciekawią maluszka i zaangażują do aktywnej zabawy.

3w1 Malin Evo

Dożywotnia gwarancja — program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-MALIN EVO BEIGE SAND
ModelLionelo Malin Evo
Przedział wiekowy0-6 miesięcy
Maksymalna waga dziecka9 kg
Funkcje Kołyska, łóżeczko dziecięce, łóżeczko turystyczne
Regulacja wysokościRegulacja kąta pochylenia materaca
KonstrukcjaStal
MateriałyPoliester
WyposażenieMaterac, torba, daszek, moskitiera, 2 zabawki
Wymiary 91 x 60 x 74 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kołyska dziecięca 3 w 1 Lionelo Malin Evo
Twoja ocena