Facebook Pixel

Kołyska dziecięca 3w1 Lionelo Malin

349,99 PLN

Kołyska dziecięca 3w1 Lionelo Malin — dziecko zawsze obok

Nowoczesny styl, innowacyjny system bujania i 3 funkcje — oto kołyska dziecięca 3w1 Lionelo Malin! Kołyska, łóżeczko dziecięce i turystyczne to możliwości, dzięki którym opieka nad maluszkiem staje się łatwa i przyjemna w każdy miejscu — w domu, ogrodzie oraz na wakacjach. Co ważne, mebel sprawdza się już od 1. dnia życia dziecka do wagi osiągnięcia 9 kg.

Bezpiecznie w każdej sytuacji

Wielofunkcyjna kołyska dziecięca 3w1 Lionelo Malin przyjemnie kołysze i utula do snu w pełni bezpiecznych warunkach, które potwierdza zgodność z normami EN 1130 i EN 16890. Odpowiednio twardy, 3-warstwowy materac doskonale podpiera plecy maluszka, układając go w zdrowej pozycji. Możliwość nachylenia go pod kątem jest szczególnie cenna w trakcie infekcji górnych dróg oddechowych lub gdy maluszek zmaga się z problemem ulewania.

Innowacyjne kołysanie i styl

Opatentowany sposób bujania poziomego sprawia, że materac wraz z dzieckiem jest utrzymany w stabilnej pozycji, która nie naraża maluszka na niekontrolowane przesuwanie po powierzchni. Delikatne, miarowe kołysanie świetnie sprawdza się podczas usypiania i uspokajania maluszka. Nowoczesny styl w uniwersalnej odsłonie doskonale pasuje zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Łóżeczko turystyczne 3w1 Lionelo Malin

Wszędzie tam, gdzie Ty i dziecko

System montażu klik-klik umożliwia łatwe i szybkie składanie oraz rozkładanie łóżeczka bez użycia narzędzi. Blokada funkcji bujania stabilizuje całą konstrukcję i pozwala na kontynuowanie spokojnej drzemki w ciągu dnia. Lekki i kompaktowy produkt można spakować do podręcznej torby podróżnej (w zestawie). Zdejmowane poszycie można prać, co ułatwia zachowanie czystości.

Łóżeczko turystyczne 3w1 Lionelo Malin

Dożywotnia gwarancja — program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-MALIN GREY CONCRETE
ModelLionelo Malin Grey Concrete
Przedział wiekowy0-6 miesięcy
Maksymalna waga dziecka9 kg
Wymiary 91 x 60 x 74 cm
Funkcje Kołyska, łóżeczko dziecięce, łóżeczko turystyczne
Regulacja wysokościRegulacja kąta pochylenia materaca
KonstrukcjaStal
MateriałyPoliester
WyposażenieMaterac, torba
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kołyska dziecięca 3w1 Lionelo Malin
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki