Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 In The Rain

599,00 PLN

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1

Pierwsze posiłki przy wspólnym stole ułatwi krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2in1 przeznaczone dla najmłodszych dzieci. Mogą z niego korzystać dzieci potrafiące siedzieć samodzielnie (od ok. 6 miesiąca życia) aż do 3 roku życia. Szeroki zakres regulacji tego modelu, w tym oparcia, podnóżka oraz tacki, zapewni komfort użytkowania zarówno maluchowi, jak i opiekunom. Krzesełko posiada szybki system składania, możliwość postawienia w pionie, dzięki czemu jest łatwe do przechowywania i transportu. Lekka i stabilna konstrukcja, opływowe kształty i dodatkowa wygodna wkładka otulająca sprawiają, że wspólne posiłki stają się jeszcze przyjemniejsze.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 In The Rain

Rośnie razem z dzieckiem

Nośność Mimzy 2w1 przewidziana jest na 15kg. Niskoprofilowy stelaż pozwala na bliskość pomiędzy rodzicem a maluszkiem podczas posiłków, a otwarty design ułatwia opiekunom dostęp do pociechy. Wyprofilowane oparcie można ustawić w 3 pozycjach, na 7 poziomach wyregulować wysokość krzesełka oraz ustawić 3 pozycje podnóżka – wszystko po to, by dziecku było wygodniej. Projektanci nie zapomnieli również o możliwości ustawienia głębokości wpięcia tacki (3 stopnie), co pozwala w pełni dopasować krzesełko do dzieci o różnej budowie ciała. Sama tacka ma opływowe kształty, jest duża i łatwo da się ją wypiąć, w celu wyczyszczenia. Pełnowymiarowa i antypoślizgowa nakładka może być myta w zmywarce. Na stelażu znajduje się miejsce do przechowywania zdjętej tacki na tylnej części nóżek, co nie tylko ułatwia dostęp, ale także pozwala trzymać wszystkie elementy krzesełka w jednym miejscu. Aluminiowa konstrukcja wpływa na stabilność i bezpieczeństwo krzesełka, a wmontowany w siedzisko system składania sprawi, że mebel nie zajmie dużo miejsca nieużywany.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 In The Rain

Właściwa ochrona

Jedząc w krzesełku maluch jest przypięty 5-punktowymi pasami zabezpieczającymi (SoftTouch). Aby lepiej dostosować je do każdego dziecka mają opcję wyboru 2 pozycji wysokości, co zapewnia odpowiednią pozycję podczas siedzenia. Krzesełko ma antypoślizgowe nakładki, a elementy plastikowe wykonano z plastiku klasy spożywczej. Joie Mimzy 2w1 poddano wieloetapowej weryfikacji i wewnętrznym kontrolom. Krzesełko jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988.

Funkcjonalne rozwiązania

Interesująca forma krzesełka do karmienia sprawia, że sam projekt przyciąga wzrok. Fotelik posiada miękką wyjmowaną wkładkę dla niemowlaka, a tapicerka jest łatwa w czyszczeniu i dostępna w modnych wzorach. Pokrowiec w każdej chwili można ściągnąć i wyczyścić siedzisko. Mimzy 2w1 wyposażono w błyskawiczny mechanizm składania. Pozwala to na złożenie krzesełka w kompaktową konstrukcję o płaskim kształcie i przechowywanie nawet w mniejszym pomieszczeniu. Dwa duże koła ułatwiają transport pomiędzy pomieszczeniami, dzięki czemu krzesełko może towarzyszyć dziecku nie tylko w domu, lecz również w podróży.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 In The Rain

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowy6-36 miesięcy
Udźwig15 kg
Pasy bezpieczeństwa5-punktowe
Regulacja oparciaTak, 3 pozycje regulacji
Regulacja wysokościTak, 7 pozycji regulacji
KonstrukcjaAluminiowa
Wymiary78 x 57 x 104 cm
Waga15 kg
OpcjeSkładanie, Regulacja tacy, Regulacja oparcia, Regulacja podnóżka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Joie Mimzy 2w1 In The Rain
Twoja ocena