Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker Cosy Spaces

299,00 PLN

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker Cosy Spaces

Mimzy Snacker marki Joie to lekkie i kompaktowe krzesełko do karmienia, zaprojektowane z myślą o wygodzie dziecka i rodziców podczas wspólnych posiłków. Nowoczesna forma, stabilna konstrukcja i kompaktowe rozmiary sprawią, że sprawdzi się zarówno w domu, jak i podczas wyjazdów. Błyskawiczny system składania pozwala na łatwe i wygodne przechowywanie również wtedy, gdy nie jest używane. Z krzesełka mogą korzystać dzieci potrafiące siedzieć samodzielnie (od ok. 6 miesiąca życia) do 3 lat.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker Cosy Spaces

Wytrzymała konstrukcja

Z krzesełka do karmienia mogą korzystać dzieci do 3 roku życia, które nie osiągnęły jeszcze wagi 15 kg. Ich komfort i prawidłową postawę podczas jedzenia zapewnia wyprofilowane oparcie i podnóżek podtrzymujący stopy. Mimzy Snacker posiada 3 stopniową regulację oparcia, którą dostosujesz przyciskiem, przy użyciu jednej ręki. Aluminiowa konstrukcja wpływa na stabilność i bezpieczeństwo krzesełka, a wmontowany w siedzisko system składania wprawi, że mebel nie zajmie wiele miejsca nieużywany. Tacka z uchwytem na kubek wyposażona jest w 3-stopniową regulację głębokości wpięcia w krzesełko, co ułatwia lepsze dopasowanie do dzieci o różnej budowie ciała.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker Cosy Spaces

Gdy liczy się bezpieczeństwo

Joie Mimzy Snacker został poddany wieloetapowej weryfikacji i wewnętrznym kontrolom. Jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988. Za odpowiednią pozycję dziecka podczas jedzenia odpowiadają 5-punktowa uprząż zabezpieczająca (SoftTouch) z opcją wyboru 3 pozycji wysokości wpięcia pasów w celu dopasowania do wzrostu dziecka. Krzesełko posiada antypoślizgowe nakładki, a elementy plastikowe wykonano z plastiku klasy spożywczej, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny dla maluszka.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker Cosy Spaces

Nowoczesna, ciekawa forma

Kształt fotelika jest nowoczesny i uproszczony, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności krzesełka do karmienia. Miękka, komfortowa wkładka przyciąga aspektem wizualnym i jest łatwa do utrzymania produktu w czystości. Pokrowiec w każdej chwili można ściągnąć i wyczyścić siedzisko. Na uwagę zasługuje również regulowana taca o opływowych kształtach. Można ją odczepić i myć zmywarce, a następnie zaczepić na tylnych nogach Mimzy. Pod siedziskiem znajduje się duży kosz, ułatwiający przechowywanie zabawek dziecka. Krzesełko do karmienia posiada ponadto łatwo dostępny mechanizm składania, który pozwala na błyskawiczne złożenie w kompaktową konstrukcję o płaskim kształcie i przechowywanie nawet w mniejszym pomieszczeniu.

Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker Cosy Spaces

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowy6-36 miesięcy
Udźwig15 kg
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Regulacja oparciaTak, 3 poziomy
Wymiary61 x 88 x 101 cm
Waga6,1 kg
OpcjeSkładanie, Regulacja tacy, Regulacja oparcia, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Joie Mimzy Snacker Cosy Spaces
Twoja ocena