Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Grey Stone

329,99 PLN

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Drewniane krzesełko Lionelo Floris to propozycja dla wszystkich fanów skandynawskiego wzornictwa, którzy cenią sobie nie tylko design, ale i jakość wykonania. Stabilna konstrukcja z drewna brzozowego została zaprojektowana w taki sposób, by posłużyć dziecku od 6-miesiąca życia, aż do 12 lat! To mebel, który perfekcyjnie dopasowuje się do każdego małego użytkownika. Szeroki zakres regulacji i szybki system przepinania, bez konieczności rozkręcania jak w podobnych produktach tego typu, sprawiają, że krzesełko to można dopasować na 4 poziomach siedziska, 4 poziomach podnóżka oraz 2-stopniowemu wysunięciu tacy. Forma jest na tyle elastyczna, że z Floris można korzystać w pełnej wersji z tacą, przy pierwszych posiłkach, po zdemontowaniu tacy, wyregulowaniu i dosunięciu do wspólnego stołu, a nawet przy biurku, odrabiając lekcje. Dzięki anatomicznemu oparciu i nośności krzesełka do 40 kg, produkt zostanie w rodzinie na długi czas, wpisując się niemal w każde wnętrze.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Grey Stone

Siedzisko, które zmienia się razem z dzieckiem

Jeśli szukasz produktu na lata, który posłuży nie tylko jednemu dziecku, Floris z pewnością wpisze się w te oczekiwania. Jego stabilna konstrukcja z 11-warstwowej sklejki z drewna brzozowego sprawdzi się przez długi czas, gdyż jest ponadczasowa i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Krzesełko posiada uchwyt do przenoszenia w oparciu, co umożliwia szybkie i sprawne przestawienie go od stołu kuchennego do biurka i na odwrót. Na uwagę zasługuje też obszerna taca z wyprofilowanymi krawędziami wykonana jest z polipropylenu. Materiał ten jest w pełni bezpieczny dla dzieci, trwały i może być czyszczony w zmywarce, co ułatwi zachowanie czystości po skończonym posiłku. Tackę można zawiesić z tyłu krzesełka na specjalnych uchwytach, gdy nie jest używana.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Bezpieczeństwo pod kontrolą

W standardzie wyposażenia znalazły się regulowane pasy bezpieczeństwa, które dbają o właściwą pozycję podczas posiłku i uniemożliwiają dziecku wypadnięcie. Dodatkowym punktem styku z podłożem, gwarantującym stabilność Floris, są nóżki wykończone antypoślizgowymi nakładkami. Uniemożliwią one przypadkowe przesunięcie oraz dodatkowo zabezpieczają podłogę przed porysowaniem.

Wieloetapowa weryfikacja, wewnętrzne kontrole i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym – SGS, pozwoliły skontrolować stopień bezpieczeństwa produktu. Floris jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988.

Praktyczne wzornictwo

Krzesełko Lionelo Floris posiada prostą i nieskomplikowaną konstrukcję, która ułatwia czyszczenie siedziska po skończonym posiłku, co oszczędza cenny czas na co dzień. Tacka z tworzywa jest gładka, nie ma zakamarków i wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką lub włożyć do zmywarki. Miękka poduszka na krzesełko (do kupienia osobno) jest równie łatwa w zachowaniu czystości – w przypadku większego zabrudzenia wystarczy ją zdjąć i wyprać w pralce w 30 stopniach.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-FLORIS GREY STONE
ModelLionelo Floris Grey Stone
Przedział wiekowyod 6 miesięcy
Udźwig40 kg
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Regulacja wysokościTak, 4 stopnie
KonstrukcjaDrewno brzozowe
MateriałyPolipropylen klasy spożywczej, Sklejka brzozowa, poliestrowe pasy, silikon
Waga7,5 kg
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja podnóżka, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Floris Grey Stone
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki