Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White

Cena promocyjna 299,00 PLN 345,00 PLN 46,00 PLN taniej

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Krzesełko Lionelo Floris to mebel, który zmienia się razem z dzieckiem. Dzięki przemyślanej konstrukcji i praktycznym rozwiązaniom sprawdzi się zarówno podczas pierwszych prób rozszerzania diety u 6-miesięcznego malucha, jak i u 12-letniego ucznia, który potrzebuje wygodnego miejsca do siedzenia przy biurku. Trwała konstrukcja z drewna brzozowego, a także szeroki zakres regulacji i szybki system przepinania, bez konieczności rozkręcania jak w podobnych produktach tego typu, sprawiają, że krzesełko to można dopasować indywidualnie na 4 poziomach siedziska, 4 poziomach podnóżka oraz dzięki 2-stopniowemu wysunięciu tacy. W razie konieczności można ją całkowicie zdemontować, zawiesić na tylnych nogach i dosunąć Floris do wspólnego stołu. O wygodę dba również komfortowe oparcie o anatomicznym kształcie, które odpowiednio wspiera plecy malucha, a także duża nośność krzesełka do 40 kg. Ponadczasowy, skandynawski design Floris sprawia, że wpisze się on doskonale w każde wnętrze, służąc niezmiennie przez wiele lat.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White

Trwała drewniana konstrukcja

Stabilna konstrukcja z 11-warstwowej sklejki z drewna brzozowego daje gwarancję, że Floris posłuży przez wiele lat, nawet kolejnym pokoleniom. Krzesełko zostało wyposażone w uchwyt do przenoszenia w oparciu, co pozwala szybko i sprawnie przestawić je od stołu kuchennego do biurka. Na uwagę zasługuje obszerna taca z wyprofilowanymi krawędziami wykonana jest z polipropylenu. Materiał ten może być czyszczony w zmywarce, co ułatwi zachowanie czystości po skończonym posiłku. Tackę można zawiesić z tyłu krzesełka na specjalnych uchwytach, gdy nie jest używana.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White

Dbamy o bezpieczeństwo

Lionelo Floris posiada regulowane pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko we właściwej pozycji podczas posiłku i uniemożliwiają mu wypadnięcie. Dla dodatkowego punktu styku i stabilności mebelka, nóżki wykończono antypoślizgowymi nakładkami, które uniemożliwiają przypadkowe przesunięcie, ale również dodatkowo zabezpieczą podłogi przed porysowaniem.

Wieloetapowa weryfikacja, wewnętrzne kontrole i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym – SGS, pozwoliły skontrolować stopień bezpieczeństwa produktu. Floris jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988.

Praktyczny design

Pierwsze próby samodzielnego jedzenia nie są łatwe ani dla dziecka, ani dla rodzica, dlatego właśnie krzesełko Floris posiada prostą konstrukcję, bardzo łatwą w czyszczeniu i odporną na uszkodzenia mechaniczne. Gładką powierzchnię tacki wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką (lub umyć w zmywarce), a miękką poduszkę (do kupienia osobno), można w razie konieczności zdjąć i wyprać w 30 stopniach.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowyod 6 miesięcy
Udźwig40 kg
Rodzaj kółBrak
Pasy bezpieczeństwaTak
Regulacja wysokościTak, 4 stopnie
KonstrukcjaDrewno brzozowe
MateriałPolipropylen klasy spożywczej
Waga7,5 kg
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja podnóżka, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!