Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White

329,99 PLN

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Krzesełko Lionelo Floris to mebel, który zmienia się razem z dzieckiem. Dzięki przemyślanej konstrukcji i praktycznym rozwiązaniom sprawdzi się zarówno podczas pierwszych prób rozszerzania diety u 6-miesięcznego malucha, jak i u 12-letniego ucznia, który potrzebuje wygodnego miejsca do siedzenia przy biurku. Trwała konstrukcja z drewna brzozowego, a także szeroki zakres regulacji i szybki system przepinania, bez konieczności rozkręcania jak w podobnych produktach tego typu, sprawiają, że krzesełko to można dopasować indywidualnie na 4 poziomach siedziska, 4 poziomach podnóżka oraz dzięki 2-stopniowemu wysunięciu tacy. W razie konieczności można ją całkowicie zdemontować, zawiesić na tylnych nogach i dosunąć Floris do wspólnego stołu. O wygodę dba również komfortowe oparcie o anatomicznym kształcie, które odpowiednio wspiera plecy malucha, a także duża nośność krzesełka do 40 kg. Ponadczasowy, skandynawski design Floris sprawia, że wpisze się on doskonale w każde wnętrze, służąc niezmiennie przez wiele lat.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White

Trwała drewniana konstrukcja

Stabilna konstrukcja z 11-warstwowej sklejki z drewna brzozowego daje gwarancję, że Floris posłuży przez wiele lat, nawet kolejnym pokoleniom. Krzesełko zostało wyposażone w uchwyt do przenoszenia w oparciu, co pozwala szybko i sprawnie przestawić je od stołu kuchennego do biurka. Na uwagę zasługuje obszerna taca z wyprofilowanymi krawędziami wykonana jest z polipropylenu. Materiał ten może być czyszczony w zmywarce, co ułatwi zachowanie czystości po skończonym posiłku. Tackę można zawiesić z tyłu krzesełka na specjalnych uchwytach, gdy nie jest używana.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Dbamy o bezpieczeństwo

Lionelo Floris posiada regulowane pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko we właściwej pozycji podczas posiłku i uniemożliwiają mu wypadnięcie. Dla dodatkowego punktu styku i stabilności mebelka, nóżki wykończono antypoślizgowymi nakładkami, które uniemożliwiają przypadkowe przesunięcie, ale również dodatkowo zabezpieczą podłogi przed porysowaniem.

Wieloetapowa weryfikacja, wewnętrzne kontrole i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym – SGS, pozwoliły skontrolować stopień bezpieczeństwa produktu. Floris jest w pełni zgodny z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988.

Praktyczny design

Pierwsze próby samodzielnego jedzenia nie są łatwe ani dla dziecka, ani dla rodzica, dlatego właśnie krzesełko Floris posiada prostą konstrukcję, bardzo łatwą w czyszczeniu i odporną na uszkodzenia mechaniczne. Gładką powierzchnię tacki wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką (lub umyć w zmywarce), a miękką poduszkę (do kupienia osobno), można w razie konieczności zdjąć i wyprać w 30 stopniach.

Krzesełko do karmienia Lionelo Floris

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-FLORIS WHITE
ModelLionelo Floris White
Przedział wiekowyod 6 miesięcy
Udźwig40 kg
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Regulacja wysokościTak, 4 stopnie
KonstrukcjaDrewno brzozowe
MateriałyPolipropylen klasy spożywczej, Sklejka brzozowa, poliestrowe pasy, silikon
Waga7,5 kg
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja podnóżka, Pasy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Floris White
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki