Facebook Pixel
Nowość

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Green Turquoise

399,00 PLN

2w1: krzesełko do karmienia i krzesło dla starszych dzieci

Meble rosnące razem z dzieckiem to inwestycja na lata. Takie jest właśnie krzesełko Lionelo Maya. Wykręcane nogi sprawiają, że w kilka chwil z krzesełka do karmienia, przemieni się w niskie siedzisko dla starszych dzieci. Zmiana nie wymaga żadnych narzędzi. Istnieje również opcja rozszerzenia zestawu o dodatkowe płozy, które zamienią niskie krzesełko w fotel bujany.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Green Turquoise

Wytrzymała konstrukcja

Z krzesełka do karmienia mogą korzystać dzieci, które nie osiągnęły jeszcze wagi 15 kg. Nośność produktu w niskim wariancie to aż 25 kg. Wszystko za sprawą konstrukcji z drewna bukowego, stali i poliwęglanu, która wpływa na stabilność i bezpieczeństwo mebla. Komfort i prawidłową postawę podczas jedzenia zapewnia wyprofilowane oparcie i podnóżek podtrzymujący stopy dziecka. Krzesełko do karmienia Lionelo Maya zostało wyposażone w dużą, regulowaną 2-stopniowo tackę, która pozwoli idealnie dopasować poziom do budowy malucha. W zestawie znajduje się dodatkowa zdejmowana tacka ze specjalnym miejscem na kubek.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Green Turquoise

Gdy liczy się bezpieczeństwo

Lionelo Maya została poddana wieloetapowej weryfikacji. Krzesełko przeszło zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - Intertek. Jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988. Wysoką jakość krzesełka potwierdza program Lionelo Assistance.

Za odpowiednią pozycję dziecka podczas karmienia odpowiadają 3-punktowe nylonowe pasy bezpieczeństwa i 3-stopniowa regulacja oparcia krzesełka. Dzięki tej drugiej funkcji dziecku jest wygodniej, np. pić w pozycji półleżącej z butelki. Krzesełko stabilizują antypoślizgowe nóżki oraz wytrzymała konstrukcja. Elementy plastikowe tacy wykonano z plastiku spożywczego, dzięki czemu są w pełni bezpieczne i nietoksyczne dla maluszka.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya </strong/>
      <noscript>
        <img src=

Nowoczesna i ciekawa forma

Miękka tapicerka idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, zapewniając mu wygodę. Wykonana jest z antypoślizgowego materiału, odpornego na zalania, przetarcia i brud. W razie konieczności wystarczy przetrzeć ją wilgotną szmatką lub wyprać w pralce w 30o. Krawędzie tacy zostały zaokrąglone, przez co nie gromadzi się w nich jedzenie. Ponadto jest łatwa do czyszczenia – bez problemu można ją wypiąć i umyć, a nakładaną tackę ściągnąć i umyć nawet w zmywarce.

Nowoczesna i uniwersalna forma krzesełka Lionelo Maya wpisze się we wnętrza tradycyjne, jak i współczesne. Transparentne siedzisko w delikatnym niebiesko-zielonym odcieniu będzie ciekawym wnętrzarskim akcentem.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya </strong/>
      <noscript>
        <img src=

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowyod 6 miesięcy
UdźwigWysokie krzesełko - 15kg
Niskie krzesełko - 25 kg
Rodzaj kółBrak
Pasy bezpieczeństwa3-punktowe
Regulacja oparciaTak, 3 poziomy
Regulacja wysokości2 pozycje wysokości
KonstrukcjaDrewno, tworzywo PP
MateriałMateriał PU
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja oparcia, Pasy, Niskie krzesełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Green Turquoise
Twoja ocena