Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Pink Rose

449,99 PLN

Krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem

Lionelo Maya to krzesełko do karmienia, które rośnie razem z dzieckiem. System wykręcanych nóg pozwala meblowi przekształcić się w niskie krzesełko dla starszych dzieci. Zmiana nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi – jest szybka i prosta. Maya umożliwia również doczepienia płóz, dzięki czemu posłuży także jako fotel bujany.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Green Turquoise

Drewniana konstrukcja

Drewno bukowe, stal i poliwęglan – to główne składowe Lionelo Maya. Dzięki nim mebel w niskim wariancie ma nośność aż 25 kg. Wysokie krzesełko do karmienia utrzyma stabilnie dzieci ważące do 15 kg. O trwałości produktu świadczą również wyprofilowane oparcie i podtrzymujący stopy podnóżek, które zapewniają maluchowi komfort i wpływają na prawidłową postawę podczas jedzenia. Maya umożliwia usytuowanie dziecka na poziomie rodzica przy stole, co znacznie ułatwia karmienie oraz kontakt podczas posiłku. Krzesełko zostało wyposażone w dużą, regulowaną 2-stopniowo podwójną tackę.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Green Turquoise

Bezpieczeństwo jest najważniejsze

Krzesełko do karmienia zostało poddane wieloetapowej weryfikacji. Pozytywnie przeszło szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - Intertek. Jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988. Wysoką jakość krzesełka potwierdza program Lionelo Assistance, którym jest objęte.

Bezpieczeństwo dziecka zapewniają regulowane nylonowe 3-punktowe pasy. Dzięki 3-stopniowej regulacji oparcia dziecko utrzymuje prawidłową pozycję podczas posiłku. Krzesełko wyposażono w antypoślizgowe nóżki a elementy plastikowe wykonano z plastiku spożywczego, dzięki czemu są nietoksyczne dla maluszka

Nowoczesny design

Na uwagę zasługuje nie tylko ciekawa i nowoczesna forma mebelka, ale również jego wykończenie. Delikatna pudrowa kolorystyka świetnie dopełni wnętrza tradycyjne, jak i współczesne. Zaoblona forma widoczna jest także w detalach takich jak krawędzie tacy, które zostały zaokrąglone, by nie gromadziło się w nich jedzenie. Dzięki temu jest łatwa do utrzymania w czystości, a nakładaną tackę można ściągnąć i umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Komfort malucha podnosi tapicerka wykonana z antypoślizgowego materiału. Miękka warstwa z pianki idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, zapewniając mu wygodę. Ekoskóra jest odporna na zalania, przetarcia i brud, a w razie konieczności wystarczy wilgotna szmatka do przetarcia. Tapicerkę w razie potrzeby można wyprać mechanicznie w 30o.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Green Turquoise

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-MAYA PINK ROSE
ModelLionelo Maya Pink Rose
Przedział wiekowyod 6 miesięcy
UdźwigWysokie krzesełko - 15kg
Niskie krzesełko - 25 kg
Pasy bezpieczeństwa3-punktowe
Regulacja wysokości2 pozycje wysokości
KonstrukcjaDrewno bukowe, stal, PC(2805)
MateriałyNylonowa uprząż, Poduszka z ekoskóry PU, Taca z plastiku PP RP344-K"
Wymiary Wysokie krzesełko do karmienia: 56 x 63 x 104 cm, Niskie krzesełko: 50 x 43 x 74 cm
Waga6 kg
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja oparcia, Pasy, Niskie krzesełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Maya Pink Rose
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!