Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya White

449,99 PLN

Wielofunkcyjne krzesełko 2w1

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya rośnie razem z dzieckiem. Dzięki wykręcanym nogom, może służyć także jako niskie krzesełko dla starszych dzieci. Zmiana jest szybka i prosta – nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Maya posiada także możliwość doczepienia płóz, dzięki czemu posłuży również jako fotel bujany.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya White

Stabilna konstrukcja

Solidne nogi krzesła wykonane z drewna bukowego, stali i poliwęglanu umożliwiają korzystanie z niskiego wariantu dzieciom aż do osiągnięcia wagi 25 kg. W podstawowym wariancie krzesełka do karmienia przewidywana nośność produktu to 15 kg. Wyprofilowane oparcie i podtrzymujący stopy podnóżek, zapewniają maluchowi komfort i wpływają na prawidłową postawę podczas jedzenia. Krzesełko do karmienia Lionelo Maya umożliwia usytuowanie dziecka na poziomie rodzica przy stole jadalnym, co znacznie ułatwia karmienie oraz kontakt. Krzesełko zostało wyposażone w dużą, regulowaną 2-stopniowo tackę, dzięki czemu można idealnie dopasować ją do potrzeb dziecka. W zestawie dołączona jest dodatkowa zdejmowana tacka ze specjalnym miejscem na kubek.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya White

Bezpieczeństwo malucha

Krzesełko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji - przeszło zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - Intertek. Jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988. Wysoką jakość krzesełka potwierdza program Lionelo Assistance.

O bezpieczeństwo dziecka dbają regulowane nylonowe 3-punktowe pasy bezpieczeństwa. Za odpowiednią pozycję podczas karmienia odpowiada 3-stopniowa regulacja oparcia krzesełka. Dzięki niej ryzyko zakrztuszenia jest zminimalizowane, a dziecku jest wygodniej. Stabilność krzesełka zapewniają antypoślizgowe nóżki oraz wytrzymała konstrukcja. Elementy plastikowe wykonano z plastiku spożywczego, dzięki czemu są w pełni bezpieczne i nietoksyczne dla maluszka.

Styl i wygoda

Komfort korzystania z krzesełka podnosi tapicerka wykonana z antypoślizgowego materiału. Miękka warstwa z pianki idealnie dopasowuje się do ciała dziecka, zapewniając mu wygodę. Ekoskóra jest odporna na zalania, przetarcia i brud, a w razie konieczności wystarczy wilgotna szmatka do przetarcia. Tapicerkę w razie potrzeby można wyprać mechanicznie w 30o.

Forma krzesełka Lionelo Maya jest uniwersalna i nowoczesna. Odnajdzie się zarówno we wnętrzach tradycyjnych, jak i współczesnych. Krawędzie tacy zostały zaokrąglone, przez co nie gromadzi się w nich jedzenie. Ponadto jest łatwa do utrzymania w czystości – bez problemu można ją wypiąć i umyć. Nakładaną tackę także można ściągnąć i umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Krzesełko do karmienia Lionelo Maya White

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-MAYA WHITE
ModelLionelo Maya White
Przedział wiekowyod 6 miesięcy
UdźwigWysokie krzesełko - 15kg
Niskie krzesełko - 25 kg
Pasy bezpieczeństwa3-punktowe
Regulacja wysokości2 pozycje wysokości
KonstrukcjaDrewno bukowe, stal, PC(2805)
MateriałyNylonowa uprząż, Poduszka z ekoskóry PU, Taca z plastiku PP RP344-K"
Wymiary Wysokie krzesełko do karmienia: 56 x 63 x 104 cm, Niskie krzesełko: 50 x 43 x 74 cm
Waga6 kg
OpcjeRegulacja tacy, Regulacja oparcia, Pasy, Niskie krzesełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Lionelo Maya White
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!