Facebook Pixel

Krzesełko do karmienia Safety 1st Nordik + wkładka Geometric

299,00 PLN

Krzesełko do karmienia Safety 1st Nordik

Nordik marki Safety 1st to krzesełko do karmienia przeznaczone dla dzieci od ok. 6 miesiąca do 3 roku życia (do 15 kg). Produkt sprawdzi się idealnie w niewielkich pomieszczeniach jadalnianych, dzięki małym gabarytom i możliwości składania do kompaktowych rozmiarów całkowicie na płasko. To propozycja dla wszystkich rodziców, którzy lubią ponadczasowy styl i solidne wykonanie za niewielkie pieniądze. Krzesełko będzie doskonałą pomocą podczas pierwszych wspólnych posiłków, najpierw przy dołączonej tacce (do 18 miesiąca), a następnie, po demontażu blatu, przy wspólnym rodzinnym stole.

Krzesełko do karmienia Safety 1st Nordik + wkładka Geometric

Stabilna konstrukcja z drewna bukowego

Naturalne drewno i łatwość obsługi to cechy idealnie opisujące krzesełko do karmienia Nordik. Jego obszerne siedzisko stanowi wygodną i stabilną podstawę podczas posiłku malucha. Przemyślana konstrukcja modelu sprawia, że od razu po rozpakowaniu, krzesełko jest gotowe do użytku. Co więcej, można je złożyć na płasko w dwóch ruchach, bez problemu przenosić (jest lekkie) i przechowywać. Dla wygody użytkowania krzesełko do karmienia wyposażono w podnoszoną tacę, która jest chowana z tyłu.

Krzesełko do karmienia Safety 1st Nordik + wkładka Geometric

Stosowne zabezpieczenia

O bezpieczeństwo malucha w krzesełku zadba stabilna konstrukcja i 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z możliwością regulacji i dostosowania do potrzeb małego użytkownika. Dodatkowe zabezpieczenie do 18 miesiąca życia dziecka stanowi blat krzesełka.

W trosce o wygodę malucha

Dodatkowy komfort korzystania z Nordik zapewnia watowana wkładka, która jest łatwa w montażu i czyszczeniu. W razie większego zabrudzenia można ją zdemontować i wyprać w pralce w delikatnym programie do 30°. Minimalistyczny wygląd pozwoli wpisać się mebelkowi w każde wnętrze, zarówno to nowoczesne, jak i bardziej tradycyjne. Będzie doskonałą inwestycją na lata, która ułatwia codzienność.

Krzesełko do karmienia Safety 1st Nordik + wkładka Geometric

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowy6-36 miesięcy
Udźwig15 kg
Pasy bezpieczeństwa3-punktowe
KonstrukcjaDrewno bukowe
Wymiary48 x 60 x 87cm
Waga5,9 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko do karmienia Safety 1st Nordik + wkładka Geometric
Twoja ocena