Facebook Pixel

Krzesełko drewniane do karmienia Koen Yellow Grey

279,99 PLN

Drewniane krzesełko do karmienia Lionelo Koen

Jeśli szukasz krzesełka, które pozostanie z Twoim dzieckiem na dłużej, to Lionelo Koen sprawdzi się świetnie. Może pełnić funkcję wysokiego krzesełka z blatem dla młodszych dzieci, a także tradycyjnego krzesełka dla starszych. Wytrzymała konstrukcja z drewna bukowego wytrzyma udźwig 15 kg, a niższe krzesełko aż 30 kg, więc będzie użyteczne przez wiele lat. Wielką zaletą Koena jest możliwość regulacji podnóżka — wystarczy go zsunąć, aby starszak mógł wygodnie ułożyć nogi. Dzięki temu postawa dziecka jest zdrowa i kształtuje dobre nawyki przez cały okres użytkowania.

Krzesełko drewniane do karmienia Koen Yellow

Wygoda dziecka i rodzica

Krzesełko pokryto miękką, kolorową tapicerką, która jest łatwa do utrzymania w czystości. Jest to szczególnie ważne podczas spożywania posiłków. Możesz przetrzeć ją wilgotną szmatką lub zdemontować i wyprać ręcznie. Materiał cechuje się właściwościami termoregulacyjnymi, co zapobiega poceniu się dziecka i gwarantuje komfort.

Krzesełko drewniane do karmienia Koen Yellow

Wspólne posiłki

Podwyższane krzesełko do karmienia Lionelo Koen umożliwia usytuowanie dziecka na poziomie rodzica, co znacznie ułatwia karmienie. Na dużym blacie postawisz talerz z jedzeniem – możesz wygodnie karmić malucha lub zachęcać go do samodzielnego spożywania posiłku. Nóżki z łatwością wykręcisz i dostosujesz wysokość mebla do aktualnych potrzeb dziecka.

Krzesełko drewniane do karmienia Koen Yellow

Bezpieczeństwo podczas jedzenia

Krzesełko wyposażono w 5-punktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa, utrzymujące dziecko w siedzisku i zapobiegające wypadnięciu malucha. Stabilna konstrukcja posiada antypoślizgowe nóżki. Mebel możesz swobodnie transportować, gdyż jest wyjątkowo lekki. Krzesełko sprawdzi się również w podróży, a jego przenoszenie ułatwi specjalny uchwyt do przenoszenia.

Krzesełko drewniane do karmienia Koen Yellow

Sprawdzona jakość

Krzesełko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji - przeszło zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - Intertek. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 14988:2017. Ponadto krzesełko zostało objęte programem Lionelo Assistance.

Krzesełko drewniane do karmienia Koen Yellow

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-KOEN YELLOW
ModelLionelo Koen Yellow Grey
Udźwig15/30 kg
Pasy bezpieczeństwaTak, 5-punktowe
Regulacja oparciaBrak
Regulacja wysokości2 pozycje regulacji
KonstrukcjaDrewno, tworzywo ABS
Materiały100% Poliester
Wymiary 55 x 51 x 60/87 cm
Waga4,6 kg
OpcjePasy, Niskie krzesełko
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Krzesełko drewniane do karmienia Koen Yellow Grey
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki