Facebook Pixel

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

175,00 PLN

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Ręczne odciąganie mleka to przeszłość. Elektryczne urządzenie zwiększy wydajność, skuteczność i komfort odciągania pokarmu, pobudzi laktację i pomoże Ci odpowiedzieć na potrzeby żywieniowe Twojego dziecka. Laktator elektryczny Lionelo Fidi posiada aż 10 poziomów masażu dla stymulowania produkcji mleka, a także 15 poziomów odciągania z funkcją imitacji ssania niemowlaka. Łatwa obsługa i cicha praca urządzenia pozwolą Ci na dyskretne odciąganie mleka w każdych warunkach.

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Pełna kompatybilność akcesoriów

Laktator elektryczny Lionelo Fidi otrzymasz z pojemnikami do przechowywania pokarmu, które możesz zmienić w butelki do karmienia, nakładając na nie smoczek – również dołączony do kompletu. Pojemniki o objętości 180 ml są wykonane z bezpiecznego materiału (bez bisfenolu-A) i posiadają specjalne miejsce na notkę o dacie odciągnięcia mleka. Dzięki temu zyskasz pełną kontrolę nad świeżością pokarmu. Nakładka antybakteryjna z przyjaznego dla skóry materiału zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas odciągania mleka. Możesz ją z łatwością zdemontować do mycia.

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Automatyzacja pracy

Urządzenie ma kompaktowe rozmiary, jest lekkie i w pełni zautomatyzowane. W wygodny sposób pozwala odciągnąć pokarm, zoptymalizować siłę ssania oraz kontrolować wskaźniki na czytelnym wyświetlaczu LED. Laktator możesz zasilać baterią, ładując bezpośrednio z sieci lub korzystając z ładowarki USB. Gwarantuje to możliwość używania nie tylko w domu, ale również w podróży! Cicha praca pozwala na całkowity relaks podczas odciągania pokarmu.

Laktator elektryczny Lionelo Fidi

Specyfikacja
Więcej informacji
Tryby ssania15 poziomów
Tryby masażu10 poziomów
Wskaźnik mocy ssaniaTak
Wskaźnik mocy masażuTsk
Wskaźnik bateriiTak
Technologia ssaniaPhase Expression (imitacja ssania dziecka)
WykonaniePrzyjemne dla skóry tworzywo sztuczne
ZasilanieSieciowe lub akumulatorowe
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Laktator elektryczny Lionelo Fidi
Twoja ocena