Facebook Pixel

Leżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim

369,00 PLN

Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim

Leżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim umożliwia wygodną drzemkę i wesołą zabawę, która się nie kończy! Jest doskonały dla dzieci od 1. dnia życia do osiągnięcia wagi 9 kg. Leżaczek, bujaczek i siedzisko to 3 funkcje, dzięki którym maluszek może bawić się, odkrywać, drzemać, a nawet jeść. Delikatne wibracje i melodie ze światełkami mają działanie wyciszające. Można ich używać w każdym trybie.

Wielofunkcyjny leżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim

Bezpiecznie i wygodnie

3-stopniowa regulacja oparcia pozwala na osiągnięcie pozycji siedzącej, półleżącej i leżącej. Leżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim posiada 3-punktowe pasy bezpieczeństwa, które przytrzymują maluszka w stabilnym i wygodnym siedzisku. Pałąk z miękkimi zabawkami pobudza ciekawość dziecka, wspierając jego rozwój sensoryczny. 9 melodii (zabawne i kojące dźwięki, a także biały szum) stymuluje rozwój sensoryczny malca, pobudzając zmysł słuchu i wyobraźnię.

Bezpiecznie i wygodnie

Lekka i przenośna konstrukcja

Łatwy w obsłudze leżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim doskonale sprawdza się na co dzień. Wystarczy jeden ruch, aby zmienić pozycję jego ustawienia. Wygodny materac ułatwia zasypianie, a także umożliwia wesołą zabawę. Tapicerkę i materiałowe zabawki można prać w pralce. Urządzenie jest zasilane bateriami, które należy kupić osobno.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLeżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim
Maksymalna waga dziecka9 kg
Regulacja oparciaTak, 3 poziomy
WymiaryPozycja rozłożona (cm): wysokość 40cm, długość 70cm, szerokość 46cm, Gondolka: długość 72cm, szerokość 35cm, Wkładka (materacyk): długość 70cm, szerokość 35cm.
Rodzaj bujaniaWibracje
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek bujaczek 3w1 Tiny Love Denim
Twoja ocena