Facebook Pixel

Leżaczek bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete

299,99 PLN

Funkcjonalny leżaczek bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete

Leżaczek bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete to doskonała pomoc w opiece nad dzieckiem w wieku od urodzenia do ok. 6 miesiąca życia (max. 9 kg wagi). Intuicyjna obsługa z łatwym panelem sterowania pozwala na urozmaiconą zabawę z dzieckiem. Otto wyposażony jest w pozytywkę, pozwalająca na odtworzenie przyjemnych dźwięków natury (5 rodzajów), które uspokajają i wspierają rozwój sensoryczny malucha. Urządzenie jest zasilane bateriami (4 x LR 14) lub z sieci (przewód USB w zestawie).

Pełnia możliwości

Regulowany leżaczek bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete posiada pałąk z interaktywnymi, pluszowymi zabawkami, którego położenie można zmieniać. Praktyczny timer umożliwia ustawienie urządzenia na konkretny czas pracy - 8, 15 lub 30 minut. 5 prędkości bujania pozwala na indywidualne dopasowanie do potrzeb malucha i możliwości pomieszczenia. Bujaczek jest energooszczędny — wyłącza się automatycznie po 60 minutach pracy, a 5-punktowe pasy trzymają dziecko w stabilnej pozycji. Antypoślizgowe nakładki nie rysują podłogi i nie pozwalają na przypadkowe przesunięcia stalowej konstrukcji. Bujaczek jest zgodny z europejską normą EN 16232, co potwierdza wysoki standard bezpieczeństwa.

Komfortowe rozwiązanie

Bezgłośna praca mechanizmu bujania nie przeszkadza maluszkowi w beztroskiej drzemce. Warto zwrócić uwagę także na możliwość składania do kompaktowych rozmiarów, co ułatwia przechowywanie i transport leżaczka-bujaczka. Wygodna poduszka w zagłówku sprawia, że dziecko czuje się dobrze i bezpiecznie. Kontrastowe kolory miękkiej tapicerki (którą można zdjąć i wyprać w pralce) skupiają uwagę małego użytkownika, zachęcając do wesołego gaworzenia od 1 dnia życia

Dożywotnia gwarancja — program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-OTTO GREY CONCRETE
ModelLionelo Otto Grey Concrete
CertyfikatySGS, EN 16232
Maksymalna waga dziecka9 kg
KonstrukcjaStal + tworzywo sztuczne PP
Tapicerka - materiał100% poliester
ZasilanieZasilacz, baterie 4xLR14
WyposażeniePrzewód USB
Wymiary Wymiary produktu rozłożonego: 57 x 55 x 67 cm, Wymiary produktu po złożeniu: 57 x 8,5 x 77 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek bujaczek Lionelo Otto Grey Concrete
Twoja ocena