Facebook Pixel

Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Grey Graphite

349,99 PLN

Wygodnie i bezpiecznie w bujaczku Lionelo Ruben Grey Graphite

Praktyczny leżaczek-bujaczek to ogromne wsparcie dla rodziców w pierwszych miesiącach opieki nad dzieckiem. Jest odpowiedni dla maluszka już od 1. dnia życia do osiągnięcia przez niego wagi 9 kg (lub momentu, w którym zaczyna samodzielnie siadać). Lionelo Ruben sprawdzi się w różnych sytuacjach i miejscach – w kuchni, salonie, w ogródku lub na wakacjach. Dowiedz się, w jaki sposób uspokoi i utuli do snu Twojego malucha!

Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Grey Graphite

Miękko i stabilnie

Możesz spokojnie zrobić sobie kawę lub czytać książkę, pozostając w stałym kontakcie wzrokowym z maluchem. Przytulna przestrzeń bujaczka Lionelo Ruben jest dla niego bezpieczna dzięki przypięciu pasami. Ich miękkie osłonki zapobiegną podrażnieniom skóry, z kolei antypoślizgowe nóżki zadbają o stabilność na podłodze. Konstrukcja jest solidna i wytrzymała, zgodnie z europejską normą EN 16232.

Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Grey Graphite

Prędkość bujania pod kontrolą

Bujaczek Lionelo Ruben automatycznie dopasowuje prędkość bujania do wagi dziecka. Jeśli jednak chcesz zmienić ustawienia, skorzystaj z 5-stopniowej regulacji. Na czas odpoczynku odchylisz oparcie, a wbudowany timer zatrzyma bujanie po 8, 15 lub 30 minutach.

Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Grey Graphite

Zabierz Lionelo Ruben na wspólny wyjazd

Zadbaj o przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla dziecka w czasie podróży! Znany mu leżaczek-bujaczek złożysz na płasko i spakujesz do bagażnika, aby mógł tulić go w czasie drzemek u dziadków lub w innym, mniej znanym miejscu. W usypianiu pomocne będą wgrane melodie i dźwięki natury. Zestaw obejmuje pałąk z zabawkami i moskitierę.

Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Grey Graphite

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-RUBEN GREY GRAPHITE
ModelLionelo Ruben Grey Graphite
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek bujaczek Lionelo Ruben Grey Graphite
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki