Facebook Pixel

Leżaczek Chicco Balloon Lion

Cena promocyjna 341,10 PLN Regular Price 379,00 PLN 37,90 PLN taniej

Zabawa i odpoczynek z leżaczkiem Chicco Balloon Lion 2w1

Charakterystyczny leżaczek Chicco Balloon Lion może pełnić również funkcję bujaczka (w pierwszych miesiącach życia dziecka) lub krzesełka, gdy maluch zacznie już samodzielnie chodzić, siadać i wstawać). Melodie, światła i wibracje to elementy dźwiękowe uwielbiane przez najmłodszych. Wbudowana pozytywka odtwarza 6 różnych dźwięków natury, 6 melodyjek, a także pozwala na samodzielne nagranie ulubionego dźwięku dziecka. Powyższe funkcjonalności rozwijają sensorycznie, działając jednocześnie na słuch, wzrok i dotyk malucha

Leżaczek Chicco Balloon Lion

Akcesorium rosnące wraz z dzieckiem

Elastyczny system regulowania leżaczka Chicco Balloon Lion dba o bezpieczeństwo dziecka w każdej pozycji. Bujaczek posiada elektroniczny panel z zawieszkami, który można w każdej chwili odpiąć i zawiesić w innym miejscu. Zabawki są wykonane z bezpiecznych materiałów i mają pozytywny wpływ na rozwój manualny i psychologiczny dziecka. Solidne pasy zabezpieczające doskonale komponują się z całością, chroniąc maluszka przed upadkiem.

Leżaczek Chicco Balloon Lion

Mobilny leżaczek z motywem lwa

Pomysłowe siedzisko z możliwością bujania zapewni dziecku dużo radości. Leżaczek Chicco Balloon Lion jest wyposażony w ergonomiczny materacyk redukcyjny oraz miękką poduszkę, które gwarantują wysoki komfort podczas zabawy lub odpoczynku. Wystarczy jeden ruch, aby złożyć bujaczek za pomocą dwóch przycisków. Specjalny uchwyt umożliwia swobodne przenoszenie bujaczka w dowolnie wybrane miejsce.

Leżaczek Chicco Balloon Lion

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka18 kg
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
WyposażeniePanel z melodiami, 3 zawieszki
Rodzaj bujaniaBalansujący
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Chicco Balloon Lion
Twoja ocena