Facebook Pixel

Leżaczek Chicco Balloon Monkey

Cena promocyjna 341,10 PLN Regular Price 379,00 PLN 37,90 PLN taniej

Praktyczny leżaczek Chicco Balloon Monkey

Użyteczny, a zarazem atrakcyjny leżaczek Chicco Balloon Monkey jest wyposażony w elektroniczny panel z pozytywką, która odtwarza dźwięki natury, melodyjki i wibracje. Do zestawu dołączone są także działające na zmysły zabawki, które w połączeniu z efektami dźwiękowymi stymulują rozwój manualny i psychologiczny dziecka. Możliwość leżenia, bujania lub siedzenia to trzy funkcje, dzięki którym produkt sprawdza się od urodzenia do ok. 4 roku życia.

Leżaczek Chicco Balloon Monkey

Odpoczynek i zabawa w bezpiecznym środowisku

3-punktowe pasy bezpieczeństwa to podstawa zapewniająca stabilność. Leżaczek Chicco Balloon Monkey jest wyposażony także w miękką i ergonomiczną wyściółkę, przeznaczoną dla dzieci do ok. 6 miesiąca życia. 4-stopniowy system regulacji siedziska pozwala indywidualnie dopasować kąt nachylenia do potrzeb malucha. Zabawki są wykonane z bezpiecznych dla dziecka materiałów.

Leżaczek Chicco Balloon Monkey

Wygodny leżaczek dziecięcy

Komfortowy leżaczek Chicco Balloon Monkey z uroczym motywem zwierzęcym stanie się ulubionym miejscem zabawy dziecka. Można go postawić w pokoju dziecięcym lub w łatwy sposób przenieść do kuchni. Wystarczy wykorzystać do tego specjalny uchwyt lub złożyć bujaczek jednym ruchem, wykorzystując do tego dwa boczne przyciski. Łatwe składanie do kompaktowych rozmiarów to ogromna zaleta tego leżaczka, która ułatwia transport i przechowywanie.

Leżaczek Chicco Balloon Monkey

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka18 kg
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
WyposażeniePanel z melodiami, 3 zawieszki
Rodzaj bujaniaBalansujący
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Chicco Balloon Monkey
Twoja ocena