Facebook Pixel

Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood

Cena promocyjna 296,10 PLN Regular Price 329,00 PLN 32,90 PLN taniej

Klasyczny leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood

Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood to element wyposażenia pokoju dziecięcego, którego nie może zabraknąć! Jest przytulny i funkcjonalny, ponieważ wyposażono go w regulowany pałąk z zabawkami do rozwoju sensorycznego i psychoruchowego dziecka, a także do stymulowania funkcji poznawczych. Innowacyjny system Slide Line do przesuwania zabawek wzdłuż pałąka to funkcjonalność, dzięki której maluch ma możliwość kreatywnej zabawy. Możliwość uniesienia oparcia pozwala przekształcić go w fotelik, który może służyć starszemu dziecku nawet do 4 roku życia (do 18 kg wagi).

Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood

Bezpieczna zabawa i wypoczynek

Bezpieczeństwo to podstawa, zwłaszcza jeśli chodzi o małe dziecko. Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood jest wyposażony w wygodne siedzisko z możliwością łatwej, 4-stopniowej regulacji oparcia, dzięki której swobodnie dostosowuje się do potrzeb rodzica i dziecka. Posiada również regulowany zagłówek, który zapewnia komfort i optymalne dopasowanie. Co więcej, leżaczek wyposażony jest w blokadę bujania, dzięki której rodzic ma pełną kontrolę nad bezpieczeństwem dziecka. Poszewkę w uniwersalnym kolorze Hazelwood można z łatwością zdjąć i odświeżyć.

Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood

Komfort w zakresie mobilności

Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood to doskonałe akcesorium dziecięce ze względu na dużą mobilność. Wykorzystując tylko dwa przyciski, można złożyć leżaczek i przechować lub przetransportować go w wybrane miejsce. Za pomocą dwóch rączek z łatwością można go przenieść. Kompaktowe siedzisko po złożeniu zajmuje mało miejsca, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w małym pokoju dziecka.

Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka18 kg
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Rodzaj bujaniaBalansujący
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Chicco Hoopla Hazelwood
Twoja ocena