Facebook Pixel

Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey

Cena promocyjna 296,10 PLN Regular Price 329,00 PLN 32,90 PLN taniej

Funkcjonalny leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey

Funkcjonalny leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey to świetne miejsce do zabawy na siedząco, leżąco lub wypoczynku. Nowoczesny pałąk na zabawki z systemem Slide Line umożliwia swobodne przesuwanie zabawek, mając pozytywny wpływ na rozwój sensoryczny i psychoruchowy dziecka. To model, z którego można korzystać przez długi czas - od pierwszych dni życia do około 4 roku życia dziecka (do 18 kg).

Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey

Bezpieczne akcesorium do pokoju dziecięcego

Bezpieczny pokój dziecięcy to priorytet dla rodziców. Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey to doskonały sposób na zachowanie bezpieczeństwa w każdym momencie zabawy lub odpoczynku. 4-pozycyjna regulacja siedziska sprawia, że bujaczko-leżaczek „rośnie” wraz z dzieckiem, którego potrzeby zmieniają się w sposób bardzo elastyczny. Bujaczek wyposażony jest także w regulowany zagłówek, dzięki któremu maluch zawsze znajduje się w bezpiecznej pozycji. Ważnym elementem leżaczka jest blokada bujania, która zapobiega przesuwaniu się konstrukcji wraz z ruchami dziecka.

Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey

Kompaktowy leżaczek dla małego podróżnika

Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey jest świetnym rozwiązaniem dla aktywnych rodziców, którzy często podróżują. Kompaktowy leżaczek-bujaczek doskonale sprawdzi się w transporcie, ponieważ składa się do małych rozmiarów i zajmuje niewiele miejsca w bagażniku. To akcesorium doskonale zaaranżuje małą przestrzeń dziecięcego pokoju, a wygodne rączki ułatwią przenoszenie. Miękki materacyk redukcyjny dla niemowląt sprawdza się szczególnie w pierwszych miesiącach życia dziecka. Komfortowe siedzisko w uniwersalnym kolorze Moon Grey łatwo się demontuje i odświeża.

Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka18 kg
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Rodzaj bujaniaBalansujący
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey
Twoja ocena