Facebook Pixel

Leżaczek Chicco Hoopla Orchid

Cena promocyjna 296,10 PLN Regular Price 329,00 PLN 32,90 PLN taniej

Praktyczny i wygodny leżaczek Chicco Hoopla Orchid

Leżaczek Chicco Hoopla Orchid to propozycja dla dzieci już od pierwszych dni życia. Praktyczne funkcjonalności w połączeniu z komfortowymi materiałami to cechy, które wyróżniają ten produkt. Bujaczko-leżaczek to świetnie miejsce na zabawę i wypoczynek. Innowacyjny pałąk z systemem do przesuwania zabawek Slide Line pomaga w rozwoju sensorycznym i psychoruchowym dziecka. System ten usprawnia także istotny proces rozwoju funkcji poznawczych malucha.

Leżaczek Chicco Hoopla Orchid

Bezpieczna zabawa od pierwszych dni życia

Komfortowy leżaczek Chicco Hoopla Orchid rośnie wraz z dzieckiem. Można go swobodnie regulować, nawet do pozycji wygodnego fotelika dla kilkulatka. Siedzisko oraz zagłówek z możliwością kilkustopniowej regulacji dostosowują się do potrzeb rodzica i dziecka. Blokada bujania to doskonały sposób na kontrolę bezpieczeństwa. Z produktu można korzystać już od pierwszych dni aż do około 4 roku życia (do 18 kg).

Leżaczek Chicco Hoopla Orchid

Komfortowe rozwiązanie do pokoju dziecięcego

Mobilny leżaczek Chicco Hoopla Orchid świetnie sprawdza się w podróży oraz podczas przechowywania. Zajmuje niewiele miejsca, przez co doskonale aranżuje mniejsze przestrzenie. Kompaktowy charakter leżaczka świetnie sprawdza się w transporcie. Dwie rączki ułatwiają przenoszenie, a dwa przyciski pozwalają na szybkie złożenie leżaczka. Poszycie w urokliwym kolorze Orchid można z łatwością zdjąć i odświeżyć, aby zapewnić dziecku najwyższy poziom komfortu.

Leżaczek Chicco Hoopla Orchid

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka18 kg
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Rodzaj bujaniaBalansujący
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Chicco Hoopla Orchid
Twoja ocena