Facebook Pixel

Leżaczek Chicco Hoopla Titanium

Cena promocyjna 296,10 PLN Regular Price 329,00 PLN 32,90 PLN taniej

Leżaczek Chicco Hoopla Titanium — doskonały od pierwszych dni życia

Wyjątkowy leżaczek Chicco Hoopla Titanium charakteryzują funkcjonalności wspomagające aspekt edukacyjny dziecka już od pierwszych miesięcy jego życia. Innowacyjny system Slide Line na pałąku nie tylko umożliwia kreatywną rozrywkę za pomocą przesuwnych zabawek, ale także stymuluje rozwój sensoryczny i psychoruchowy dziecka oraz ułatwia proces rozwoju funkcji poznawczych. Nauka poprzez zabawę to jeden z pierwszych elementów rozwoju dziecka, które będzie czerpało niesamowitą radość z ciekawej aktywności.

Leżaczek Chicco Hoopla Titanum

Regulacja i bezpieczeństwo bez kompromisów

Kilkupozycyjna regulacja oparcia i siedziska to kluczowe udogodnienia bujaczka, dzięki którym rodzic może elastycznie dostosować kąt nachylenia siedziska do potrzeb niemowlęcia oraz starszego dziecka. Leżaczek Chicco Hoopla Moon Grey jest wyposażony w praktyczną blokadę bujania, dzięki której rodzic zyskuje kontrolę nad bezpieczeństwem malucha. Produkt przeznaczony jest dla maluszków od pierwszych dni życia do osiągnięcia wagi 18 kg.

Leżaczek Chicco Hoopla Titanum

Komfort w praktycznej odsłonie

Praktyczny leżaczek Chicco Hoopla Titanium jest odzwierciedleniem wysokiego komfortu. Łatwość w przenoszeniu oraz przechowywaniu tego dziecięcego akcesorium to udogodnienie sprawdzające się na co dzień. Bujaczek nie zajmuje wiele miejsca, a możliwość zdjęcia pokrowca ułatwia dbanie o świeżość materiału. Uniwersalny kolor Titanium świetnie pasuje do wystroju w pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

Leżaczek Chicco Hoopla Titanum

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka18 kg
Regulacja oparciaTak, 4 poziomy
Rodzaj bujaniaBalansujący
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Chicco Hoopla Titanium
Twoja ocena