Facebook Pixel

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal

Cena promocyjna 1124,10 PLN Regular Price 1249,00 PLN 124,90 PLN taniej

Funkcjonalny leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal to bezpieczne miejsce dla maluszka, w którym może spokojnie spać lub aktywnie uczestniczyć w tym, co dzieje się wokół niego. Można go używać już od pierwszych dni życia dzięki specjalnej, miękkiej wkładce, które zapewni odpowiednie podparcie pleców noworodka, a później niemowlęcia. Wyjątkowa konstrukcja pozwala za pomocą jednego, delikatnego pchnięcia, wprawić leżaczek w płynny ruch na ok. 2 minuty. Na czas karmienia można zablokować kołysanie, a gdy dziecko dorośnie można wyjąć wkładkę i korzystać z produktu w formie wygodnego fotelika na czas relaksu.

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal

Bezpieczna pozycja

Maluszek w leżaczku jest zabezpieczony miłymi w dotyku pasami 3-punktowymi, które zapobiegają wypadnięciu. Wkładka wykonana jest z tkaniny organicznej, której wysoką jakość oraz brak szkodliwych substancji potwierdzają certyfikaty OEKO-TEX oraz GOTS. Dzięki temu można mieć pewność, że dziecko przebywa w bezpiecznym środowisku, które nie będzie miało negatywnego wpływu na jego zdrowie. Produkt spełnia standardy certyfikatu Greenguard Gold, co oznacza, że nie przyczynia się do emisji szkodliwych substancji chemicznych.

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal

Funkcjonalna budowa

Leżaczek ma formę wygodnego fotelika, który sprawdzi się w opiece nad małym dzieckiem oraz będzie miał zastosowanie także dla kilkuletniego przedszkolaka. Mechanizm kołysania pozwala na ruch z góry na dół oraz na boki. Jest płynny i cichy, a 3-stopniowa regulacja kąta odchylenia pozwala dopasować fotelik do aktywności malucha. Przewiewna siateczka w oparciu dba o właściwą cyrkulację powietrza, zapobiegając przegrzaniu. Z leżaczka Nuna Leaf Grow Charcoal można korzystać przez długi czas. Pozwala na to wytrzymały stelaż z udźwigiem do 60 kg.

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal

Praktyczne zastosowanie

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal jest lekki i mobilny. Waży 6,9 kg i zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można postawić go w każdym pomieszczeniu, a także na tarasie lub w ogrodzie. Zdejmowaną poszewkę łatwo jest utrzymać w czystości. Można ją wyprać w pralce w temperaturze 30°, zgodnie z oznaczeniami na metce. W zestawie znajduje się pałąk z zabawkami, które urozmaicą czas maluszkowi.

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka60kg
Regulacja oparciaTak, 3 poziomy
WyposażeniePałąk z zabawkami
Wymiary45 x 71 x 72,9 cm
Rodzaj bujaniaWahadłowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal
Twoja ocena