Facebook Pixel

Leżaczek Nuna Leaf Grow Granite

Cena promocyjna 1124,10 PLN Regular Price 1249,00 PLN 124,90 PLN taniej

Leżaczek Nuna Leaf Grow Granite dla maluszka i starszaka

Wyjątkowy leżaczek Nuna Leaf Grow Granite to funkcjonalny produkt na długi czas. Można w nim kołysać maluszka już od pierwszych dni życia, a po wyjęciu wkładki dla niemowlaka – używać go także w formie wygodnego fotelika dla przedszkolaka. Niewielkie wymiary oraz wygodne siedzisko z miękkim obiciem sprawiają, że jest w nim wygodnie i przytulnie. Niezawodny mechanizm kołysania jest łatwy w obsłudze, a możliwość jego zablokowania pozwala korzystać z leżaczka podczas karmienia i zabawy.

Leżaczek Nuna Leaf Grow Granite

Bezpieczne kołysanie

Ergonomiczna wkładka dla maluszka dopasowuje przestrzeń leżaczka do młodszego dziecka, które nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć, a 3-punktowe pasy zabezpieczają jego pozycję, chroniąc przed wypadnięciem. Mechanizm bujania uruchamiany jest manualnie. Nie wymaga kabli i dodatkowych baterii. Jest płynny i cichy – nie generuje szumu i hałasu, które mogłyby być szkodliwe dla zdrowia dziecka. Tkaniny, które pokrywają leżaczek, zostały przebadane pod kątem szkodliwych substancji, o czym świadczą certyfikaty OEKO-TEX i GOTS. Produkt nie emituje niebezpiecznych substancji chemicznych, co potwierdza certyfikat Greenguard Gold.

Leżaczek Nuna Leaf Grow Granite

Wielostronne zastosowanie

W leżaczku Nuna Leaf Grow Granite można bujać maluszka z góry na dół oraz na boki. Jedno, delikatne pchnięcie pozwala na ok. 2 minuty przyjemnego kołysania. 3-stopniowa regulacja oparcia umożliwia dopasowanie kąta odchylenia do aktywności dziecka. Mechanizm kołyszący można zablokować na czas karmienia lub zabawy, a gdy mały użytkownik podrośnie, można zdjąć wkładkę i zamienić leżaczek w wygodny fotelik do odpoczynku. Mocny stelaż z udźwigiem do 60 kg sprawia, że leżaczek służy maluchowi latami, stając się ulubionym meblem w dziecięcym pokoju.

Leżaczek Nuna Leaf Grow Granite

Przyjemność użytkowania

Leżaczek Nuna Leaf Grow Charcoal jest lekki i zajmuje niewiele miejsca, wobec czego można go dowolnie przestawiać, pozwalając dziecku na uczestniczenie w życiu całej rodziny. Miękką poszewkę można w łatwy sposób zdjąć i wyprać w pralce, zgodnie z zaleceniami na metce. W zestawie znajduje się pałąk z zabawkami, które ucieszą każdego malucha!

Leżaczek Nuna Leaf Grow Granite

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka60kg
Regulacja oparciaTak, 3 poziomy
WyposażeniePałąk z zabawkami
Wymiary45 x 71 x 72,9 cm
Rodzaj bujaniaWahadłowy
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Leżaczek Nuna Leaf Grow Granite
Twoja ocena