Facebook Pixel

Lionelo Bart Air Pink Violet — rowerek biegowy

399,99 PLN

Zabawa i rozwój dziecka z rowerkiem biegowym Lionelo Bart Air Pink Violet

Lionelo Bart Air to rowerek biegowy dla 2-latka, który doskonale sprawdza się w trakcie wspólnych spacerów. Pozwala na wesołą zabawę na świeżym powietrzu, jednocześnie korzystnie wpływając na rozwój dziecka w zakresie utrzymywania równowagi, koordynacji ruchowej i wzmacniania mięśni. Umożliwia zdobywanie umiejętności niezbędnych do jazdy na tradycyjnym rowerze.

Lionelo Bart Air Pink Violet

Jaki rowerek biegowy wybrać? Przede wszystkim bezpieczny!

Nauka jazdy na dwukołowcu z antypoślizgowymi rączkami, które nie dopuszczają do nagłego przesuwania dłoni, jest w pełni bezpieczna! Specjalna blokada skrętu pomaga maluchowi kontrolować kierownicę, zmniejszając ryzyko upadków. Rowerek biegowy Lionelo Bart Air został przebadany w niezależnym laboratorium certyfikującym SGS, które potwierdziło zgodność z europejskim standardem EN 71.

Lionelo Bart Air Pink Violet

Rowerek biegowy — od kiedy?

Lionelo Bart Air jest przeznaczony dla dziecka już od 2. roku życia, a maksymalne obciążenie wynosi 30 kg, co pozwala na użytkowanie nawet do wieku 6. lat! Rowerek jest wyposażony w pompowane, łożyskowane koła EVA o przekątnej 12. cali, które są niezwykle wytrzymałe i zapewniają lekkość jazdy na każdej nawierzchni. Bieżnik poprawia przyczepność podczas jazdy.

Rośnie wraz z dzieckiem — pełna regulacja

Rowerek biegowy Lionelo Bart Air Pink Violet ma regulowane siodełko i kierownicę, przez co całą konstrukcję można z łatwością dostosować do wzrostu małego użytkownika. Specjalna, magnezowa rama z uchwytem ułatwia rodzicom przenoszenie pojazdu, gdy dziecko znudzi się jazdą. Jest wyjątkowo odporna na uszkodzenia i niezwykle lekka. Jej właściwości tłumiące sprawiają, że działa ona jako naturalny amortyzator.

Lionelo Bart Air Pink Violet

Ciekawa stylistyka

Lionelo Bart Air — rowerek biegowy dla dziewczynki i chłopca to niepowtarzalny model, który charakteryzuje opływowy i zaokrąglony kształt. Żywy kolor ramy pozwala mieć dziecko zawsze w zasięgu wzroku

Lionelo Bart Air

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

*Rowerek Bart Air nie posiada kapturków (nakrętek) na wentyle, ze względu na bezpieczeństwo dzieci oraz ryzyko zadławienia.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
ModelLionelo Bart Air Pink Violet
SkuLOE-BART AIR PINK VIOLET
Przedział wiekowy2-6 lat
RegulacjaKierownicy, Siodełka
Wysokość siodełkaregulowana, 30-35 cm
Wymiary 88 x 50-57cm
KonstrukcjaRama oraz widelec ze stopu magnezu, kierownica stalowa
MateriałyUchwyty z TPR
Waga3,8 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lionelo Bart Air Pink Violet — rowerek biegowy
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki