Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink

Cena promocyjna 557,07 PLN Regular Price 659,00 PLN 101,93 PLN taniej

Wygodne łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink pozwala na komfortowy sen, zapewnia odrębną przestrzeń dla rodziców i dziecka oraz bliskość zawsze wtedy, gdy jest potrzebna. To świetna alternatywa do tradycyjnego łóżeczka, która sprawdza się w pierwszych miesiącach opieki nad maluszka, ułatwiając czas wstawania na nocne karmienie. Łóżeczko dostawne jest wygodne zwłaszcza dla mam, które karmią piersią, ale także dla wszystkich osób, którym zależy na dużej bliskości z maluszkiem. Można z niego korzystać od urodzenia do 6 miesiąca życia (do wagi 9 kg).

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink

Bezpieczne rozwiązania

Mając na uwadze beztroski sen dziecka i opiekunów zastosowano szereg systemów bezpieczeństwa, które wykluczają ryzyko nieszczęśliwych zdarzeń. Blokada kółek zapobiega przesuwaniu się po podłodze, a montaż za pomocą taśm dba o ścisłe przyleganie dziecięcego materaca do łóżka rodziców. Łóżeczka można używać w dwóch wariantach: niezależnie – z zasuniętym bokiem lub w trybie do „co-sleepingu”, czyli przy łóżku rodziców. Produkt pasuje do łóżek na stelażach o wysokości materaca od 49 do 65 cm. Stabilność konstrukcji i bezpieczeństwo potwierdza zgodność z europejską normą EN 1130.

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink

Blisko i wygodnie

Łóżeczko jest niewielkie, co sprawia, że doskonale sprawdzi się w mniejszych mieszkaniach. Wygodny materac zapewnia odpowiednie podparcie pleców dziecka oraz dba o komfort termiczny. Możliwość ustawienia go pod kątem sprawdza się w przypadku dzieci, które mają problemy z ulewaniem pokarmu. Zdejmowaną poszewkę można wyprać, zgodnie z oznaczeniami na metce, dbając o zdrowy, higieniczny sen maluszka. Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink to produkt, który zdobył uznanie użytkowników. Potwierdzają to liczne nagrody w konkursach konsumenckich, takich jak Mother&Baby Awards (2017) czy Made For Mums Awards (2018).

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink

Wygodne przestawianie i łatwy montaż

Niewielkie kółka ułatwiają manewrowanie łóżeczkiem, a składane nóżki oraz 6-stopniowa regulacja wysokości pozwalają dopasować mebelek do większości łóżek, nawet z zamontowaną szufladą pod spodem. Szczegółowa instrukcja, dołączona do łóżeczka, dokładnie tłumaczy sposób montażu, wykluczając ryzyko popełnienia błędów.

Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink

 

Specyfikacja
Więcej informacji
OpcjeRegulacja poziomu wysokości, Odpinany bok
Przedział wiekowyod 0m+
Maksymalna waga dziecka9 kg
Funkcja kołyskiNie
Wejście dla dzieckaNie
Regulacja wysokościTak, 6 poziomów
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łóżeczko dostawne Chicco Next2Me Air Paradise Pink
Twoja ocena