Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Łóżeczko dostawne Joie Roomie Glide Almond

Cena promocyjna 854,10 PLN Regular Price 949,00 PLN 94,90 PLN taniej

Łóżeczko dostawne Joie Roomie Glide Almond

Joie Roomie Glide to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich rodziców rozważających cosleeping. Mając łóżeczko dostawne, nie trzeba wstawać, kiedy maluszek obudzi się na nocne karmienie. Wystarczy jedynie opuścić boczną ściankę łóżeczka. Dostawki takie jak Joie Roomie Glide zyskują coraz większą popularność, ze względu na poprawę jakości snu zarówno dziecka, które czuje bliskość opiekuna, jak i rodzica. Stabilna i łatwa w regulacji budowa Roomie Glide pozwala korzystać z łóżeczka do osiągnięcia przez dziecko 9 kilogramów.

Łóżeczko dostawne Joie Roomie Glide Almond

Sprawdzona jakość

Roomie Glide posiada stabilną konstrukcję. Wykonano je z materiałów łatwych do utrzymania w czystości – w każdej chwili tapicerkę można przetrzeć wilgotną szmatką, co pomaga utrzymać prawidłową higienę. O stabilność całości zadba pas mocujący, który w kilka chwil montuje się do stelaża sypialnianego łóżka. Łóżeczko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji. Pozytywnie przeszło zarówno szereg wewnętrznych kontroli oraz testy zewnętrzne. Jest w pełni zgodne z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 1130.

Łóżeczko dostawne Joie Roomie Glide Almond

Funkcjonalne rozwiązania na co dzień

Siatkowane ścianki łóżeczka dostawnego pozwalają mieć dziecko cały czas na oku. Taka budowa poprawia też cyrkulację powietrza wewnątrz łóżeczka. Do dyspozycji rodziców przeznaczono aż 11 wysokości, które pozwolą jeszcze lepiej dostosować ustawienie Roomie Glide do materaca łóżka sypialnianego. Producenci przewidzieli także możliwość przesunięcia samej gondoli łóżeczka względem stelaża, gdyby dosunięcie całej konstrukcji nie było możliwe. Joie Roomie Glide mocuje się za pomocą regulowanych pasów z wygodnymi zapięciami. W łóżeczku dostawnym Joie można także kołysać maluszka, a w razie kataru czy problemów z ulewaniem, istnieje opcja delikatnego pochylenia pod kątem jednej ze stron łóżeczka. Regulowany panel boczny jest łatwy w opuszczeniu. W zestawie znajduje się miękki materacyk.

Łóżeczko dostawne Joie Roomie Glide Almond

Łatwe przemieszczanie

Łóżeczko posiada cztery podwójne kółka, które ułatwią przemieszczanie mebelka z pokoju do pokoju. Model Roomie Glide jest lekki i kompaktowy, dzięki czemu w każdej chwili można go złożyć i, w dołączonej do zestawu torbie, zabrać ze sobą na wyjazd. Zapewni to dziecku komfort i dobrze znaną przestrzeń do odpoczynku poza domem.

Łóżeczko dostawne Joie Roomie Glide Almond

Specyfikacja
Więcej informacji
Maksymalna waga dziecka9 kg
Funkcja kołyskiNie
Wejście dla dzieckaNie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łóżeczko dostawne Joie Roomie Glide Almond
Twoja ocena