Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano

Łóżeczko dostawne Little Sky by Klupś Zoya Biel

399,00 PLN

Łóżeczko dostawne Little Sky by Klupś Zoya Biel

Łóżeczko dostawne Little Sky by Klupś Zoya Biel to rozwiązanie dla osób, które chcą mieć malucha blisko siebie w nocy. To także duże udogodnienie dla mam karmiących piersią. Dzięki możliwości włożenia bocznej ścianki można z niego korzystać również w formie zwykłego łóżeczka lub kołyski. Przeznaczone jest dla dzieci od urodzenia do 6 miesiąca życia lub momentu, w którym maluch zaczyna samodzielnie się obracać. Produkt spełnia wymagania europejskiej normy bezpieczeństwa EN 1130:2020.

Bezpieczne wykonanie

Mebel zajmuje niewiele przestrzeni, dlatego z powodzeniem zmieści się w każdej sypialni jako dostawka do dużego łóżka. Jego całkowite wymiary to 102 x 50 x 86 cm, co odpowiada materacykowi (niezawarty w zestawie) o wymiarach 90 x 40 cm. 4-stopniowa regulacja wysokości pozwala ustawić łóżeczko na odpowiednim poziomie. Koła w podstawie ułatwiają przesuwanie, a możliwość ich zablokowania stabilizuje mebel, gwarantując bezpieczeństwo podczas snu. Wysokiej jakości materiały - naturalne drewno sosnowe, odporna na ścieranie płyta meblowa oraz płyta MDF pozwalają korzystać z tego produktu przez długi czas, a możliwość demontażu podstawy przekształca dostawkę w pojemny kosz na zabawki. Zastosowane farby są ekologiczne i nie uczulają, zatem są bezpieczne dla małego dziecka.

Funkcjonalność i minimalizm

Naturalne drewno i biały kolor łóżeczka dostawnego Little Sky by Klupś Zoya sprawiają, że pasuje ono do wielu nowoczesnych wnętrz, zaprojektowanych w minimalistycznym stylu. 5 funkcjonalności – łóżeczko samodzielne, dostawne, kołyska, kosz na zabawki, łóżeczko dla lalek sprawia, że jest to produkt nie tylko na 6 pierwszych miesięcy życia dziecka, ale na długi czas dalszych, wspólnych zabaw.

Specyfikacja
Więcej informacji
MateriałDrewno sosnowe, Płyta MDF, Płyta meblowa
Wysokość86 cm
Szerokość102 cm
Głębokość50 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łóżeczko dostawne Little Sky by Klupś Zoya Biel
Twoja ocena