Facebook Pixel

Łóżeczko dziecięce 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle

999,00 PLN

Wielofunkcyjne łóżeczko dziecięce 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle

Kompleksowe rozwiązanie, jakim jest łóżeczko dziecięce 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle, charakteryzuje praktyczne zastosowanie na każdym etapie rozwoju dziecka od urodzenia do 3 roku życia. Funkcja kołyski oraz łóżeczka przeznaczona jest dla maluchów do 6 miesiąca (do 9 kg). Z kolei forma krzesełka do karmienia lub fotelika świetnie sprawdzi się w przypadku starszych dzieci aż do wieku 3 lat. Elektroniczny panel z zabawkami typu światło-dźwięk pobudza ciekawość dziecka, zachęcając do zabawy.

Łóżeczko dziecięce 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Małe dziecko wymaga szczególnej troski w zakresie bezpiecznej zabawy i spokojnego wypoczynku. Łóżeczko dziecięce 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle wyposażone jest w specjalne 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które stabilizują pozycję dziecka. System regulacji oparcia umożliwia dostosowanie kąta nachylenia do potrzeb małego użytkownika, co jest wskazane przy problemach z ulewaniem pokarmu lub w czasie infekcji górnych dróg oddechowych. Łóżeczko jest zgodne z europejską normą EN 1130.

Bezpieczeństwo w Chicco Baby Hug Aquarelle

Wygoda w nowoczesnym stylu

Łóżeczko dziecięce 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle ma otulający kształt, który stwarza przyjemną atmosferę do drzemki dla niemowlęcia. Miękki materac redukcyjny jest gwarancją komfortu już od pierwszych dni życia. Według opinii rodziców łóżeczko z poszyciem w kolorze Aquarelle wyróżnia się także pod względem stylu.

Wygoda w stylu Chicco Baby Hug Aquarelle

Mobilne i kompaktowe łóżeczko dla dziecka

Transport łóżeczka dziecięcego 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle ułatwiają obrotowe kółka z hamulcami nożnymi. Zapewniają mobilność i stabilność konstrukcji. Łóżeczko zajmuje mniej niż 1m2 powierzchni, przez co doskonale sprawdza się w aranżacjach małych przestrzeni. Pokrowiec można prać ręcznie, dbając o najwyższy poziom higieny.

Mobilne i kompaktowe łóżeczko Chicco Baby Hug Aquarelle

Kompleksowa usługa serwisowania

Chicco to zaufany producent, który prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wnikliwa analiza potrzeb rodziców sprawiła, że marka jest bardzo elastyczna, skupia się na biegłym kontakcie z zainteresowanym oraz świadczy solidne, terminowe usługi, wspomagane bezpłatnym wsparciem w postaci konsultacji telefonicznych. Wystarczy zgłosić chęć naprawy, a serwis Chicco postara się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
OpcjeRegulacja poziomu wysokości, Materac
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Maksymalna waga dziecka15 kg
Wejście dla dzieckaNie
Wymiary88/122 x 60 x 85 cm
Wymiary po złożeniu60 x 60 x 85 cm
Regulacja wysokościTak
Waga10,2 kg
AkcesoriaZabawki
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łóżeczko dziecięce 4w1 Chicco Baby Hug Aquarelle
Twoja ocena