Facebook Pixel

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Grey Concrete

249,99 PLN

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi

Planując dłuższy wyjazd z dzieckiem, warto zainwestować w komfort jego wypoczynku – pomoże w tym łóżeczko turystyczne. Producent kojca Lionelo Stefi zadbał o jego wielofunkcyjność, dzięki czemu może ono odgrywać nie tylko rolę przestrzeni do spania, ale również bezpiecznego kojca do zabawy.

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Grey Concrete

Praktyczny kojec – bezpieczne miejsce do zabawy

Kojec Stefi wyposażono w wysokie ścianki z przewiewnego materiału, zapewniającego wydajną cyrkulację powietrza. Skuteczna wentylacja gwarantuje komfort snu i wypoczynku. W przedniej ściance znajduje się wejście zapinane na zamek – umożliwi ono starszym dzieciom swobodne wychodzenie z kojca. Przestrzeń jest tak zaplanowana, by maluszek mógł bez problemu spać oraz się bawić.

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Grey Concrete

Miękka mata i brak ostrych krawędzi

Producent zadbał również o bezpieczeństwo konstrukcji. Podstawa kojca jest miękka, wykonana z elastycznej pianki, która amortyzuje ewentualne upadki podczas prób wstawania. Wszystkie krawędzie i elementy kojca są miękkie i wyprofilowane, aby zniwelować ryzyko skaleczenia się dziecka. System LockGuard zabezpiecza kojec przed samoistnym złożeniem się.

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Grey Concrete

Praktyczne koła z blokadą

Kojec Lionelo Stefi jest lekki i praktyczny, a do tego został wyposażony w kółka z blokadą. W dowolnym momencie możesz swobodnie przestawić dzięki nim łóżeczko, nie musząc go składać. Porządna blokada zapobiegną zaś przypadkowemu przemieszczaniu się kojca. Stabilność zagwarantują mocne nogi. Kojec możesz również swobodnie przenosić i przechowywać dzięki dołączonej do zestawu praktycznej torbie.

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi

Sprawdzona jakość

Łóżeczko zostało poddane wieloetapowej weryfikacji - przeszło zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 716:2017.

Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Grey Concrete

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-STEFI GREY CONCRETE MULTICOLOR
ModelLionelo Stefi Concrete Multicolor
OpcjeSkładanie
Przedział wiekowy0-36 miesięcy
Maksymalna waga dziecka15 kg
Wymiary 125 x 65 x 73 cm
Wymiary po złożeniu21 x 20 x 77 cm
Waga8 kg
KonstrukcjaMetalowa, tworzywo sztuczne
Materiały100% 210D Polyester
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Łóżeczko turystyczne Lionelo Stefi Grey Concrete
Twoja ocena
PLIKI DO POBRANIA 1 pliki