Facebook Pixel

Mata edukacyjna Canpol Piraci

193,44 PLN

Mata edukacyjna Canpol Sensory Toys z funkcją kojca

Kolorowa mata z motywem piratów to miejsce na bezpieczną, aktywną zabawę maluszka. Posiada grubą warstwę izolacyjną, dzięki której można rozłożyć ją na każdej powierzchni, zamieniając zimną, nieprzyjemną podłogę w środowisko przyjazne dla dziecka. Dzięki podnoszonym bokom mata ochrania dziecko ze wszystkich stron, zabezpieczając przed przeturlaniem się na nieznany grunt, co pozwala stosować ją u maluszka już od 1 dnia życia. Mata edukacyjna Canpol Sensory Toys posiada dwa, krzyżujące się pałąki z zabawkami sensorycznymi, wbudowane, bezpieczne lusterko oraz pozytywkę, odtwarzającą stonowane dźwięki. Produkt spełnia europejski standard dotyczący zabawek 0+.

Zabawa wspomagająca rozwój sensoryczny

W zastawie znajduje się 5 różnych zabawek, które grzechoczą, piszczą i szeleszczą, wzbudzając ciekawość dziecka. Jeśli znajdują się za daleko, można je zdjąć i podać maluszkowi do dłoni, a gdy się znudzą – wymienić na inne. Mata edukacyjna Canpol Sensory Toys uszyta jest z bezpiecznych materiałów, wolnych od BPA, o różnej teksturze. Pozwalają one dziecku doświadczać różnych powierzchni i ćwiczyć zdolności ruchowe.

Duża powierzchnia

Całkowita powierzchnia maty z rozłożonymi brzegami ma średnicę 110 cm – oznacza to dużo przestrzeni na wspólną zabawę z maluszkiem, podczas której można razem sprawdzać właściwości poszczególnych elementów. Aby korzystać z funkcji kojca, należy unieść boki i połączyć je umieszczonymi w krawędziach rzepami. W tej wersji powierzchnia maty zmniejsza się do 80 cm. Jej żywa, kolorowa stylistyka pobudza dziecięcy umysł do działania. Regularne czyszczenie materiału przy użyciu wilgotnej szmatki pozwala zachować na długo jej świeżość i higieniczny wygląd.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuCANPOL MATA DO ZABAWY Z FUN.KOJCA PIRACI
Przedział wiekowyod 0m+
Przywieszane zabawkiTak
Ilość zabawek5
Wymiary 80 - 110 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata edukacyjna Canpol Piraci
Twoja ocena