Facebook Pixel

Mata edukacyjna Chicco Enjoy Colors niebieska

249,00 PLN

Aktywizująca mata edukacyjna Chicco Enjoy Colors niebieska

Mata edukacyjna Chicco Enjoy Colors niebieska to bezpieczne miejsce do zabawy z maluszkiem przez pierwszych 6-9 miesięcy. Z maty można korzystać już od pierwszych dni życia, stopniowo pobudzając zmysły małego odkrywcy. Zabawka wykorzystuje elementy chromoterapii (leczenia kolorami). Za pomocą zamkniętego w księżycu projektora można wyświetlać ciepłe lub zimne barwy na niewielkie ścianki, rozpięte pomiędzy pałąkami. Do wyboru są 3 zestawy muzyczno-wizualne. Pierwszy zachęca do wspólnej, spokojnej zabawy w towarzystwie ciepłych kolorów i muzyki jazzowej, drugi – pobudza do aktywności dźwiękami nowoczesnych melodii i zmieniającym się światłem, w końcu ostatni - trzeci pozwala na wyciszenie przy akompaniamencie muzyki klasycznej i stonowanych, chłodnych barwach. Mata wykonana jest z bezpiecznych dla dziecka elementów, zgodnie z unijnymi wytycznymi odnośnie zabawek z przedziału 0+

Mata

Wiele możliwości wspólnej zabawy

Zestaw obejmuje matę, dwa krzyżujące się pałąki, mechanizm z projektorem i pozytywką, poduszkę oraz ciekawe zawieszki, które można przypiąć nad głową dziecka lub podać mu do ręki. W pałąkach zainstalowano wiele punktów do przypięcia zabawek, dzięki którym można dowolnie zmieniać ich ustawienie i uzupełniać o elementy spoza zestawu. Mata pozwala na wspólną, ale też samodzielną zabawę. Grzechoczące i szeleszczące elementy pobudzają zmysły dziecka, aktywizując do ruchu i działania.

Niezależna pozytywka

Z maty do zabawy 3w1 Chicco Enjoy Colors można korzystać na kilka sposobów. Łatwość wpięcia i wypięcia pałąków oraz możliwość niezależnego używania pozytywki pozwala zabrać matę na wakacyjny wyjazd, a z pozytywki korzystać przy zasypianiu lub przejazdu samochodem. Kocyk ma 83 cm średnicy, czyli w sam raz dla maluszka, który jeszcze nie raczkuje. Mechanizm, zasilany 3 bateriami AAA (do kupienia osobno), posiada wyłącznik czasowy, który można ustawić na 15 lub 30 minut. Możliwość wyprania maty i poduszki w pralce (według wytycznych na metce), pozwala zadbać o odpowiednią higienę zestawu.

Kompleksowa usługa serwisowania

Chicco to zaufany producent, który prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wnikliwa analiza potrzeb rodziców sprawiła, że marka jest bardzo elastyczna, skupia się na biegłym kontakcie z zainteresowanym oraz świadczy solidne, terminowe usługi, wspomagane bezpłatnym wsparciem w postaci konsultacji telefonicznych. Wystarczy zgłosić chęć naprawy, a serwis Chicco postara się znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuCHICCO MATA DO ZABAWY 3W1 ENJOY BLUE
Przedział wiekowyod 0m+
Przywieszane zabawkiTak
Ilość zabawek4
Wymiary 83 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata edukacyjna Chicco Enjoy Colors niebieska
Twoja ocena