Facebook Pixel

Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus

165,00 PLN

Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus

Duża mata do zabaw sensorycznych dla niemowląt to doskonały sposób na wspomaganie rozwoju maluchów. Mata edukacyjna Lionelo Anika pozwala na stymulowanie zmysłu dotyku, słuchu i wzroku, dlatego świetnie sprawdzi się dla najmłodszych. Poznawanie kształtów, kolorów oraz zależności przestrzennych – to wszystko sprawia, że mata Lionelo Anika staje się interaktywną przestrzenią dla najmłodszych.

Mata edukacyjna Lionelo Anika

Dodatki, które umilą zabawę

Mata Lionelo Anika uzupełniona jest różnorodnymi akcesoriami. Dołączona jest do niej interaktywna książeczka z kolorowymi obrazkami, piszczałką i lusterkiem. Poduszka Tummy Time pomaga w ćwiczeniach leżenia na brzuchu, co będzie świetnym wstępem do dalszej nauki siadania. Zestaw zabawek na elastycznym sznurku, lusterko i gryzaczek urozmaicą aktywność na macie oraz wspomogą wszechstronny rozwój malucha. Dziecko zmotywowane atrakcyjnymi zabawkami chętnie korzysta z maty, a przy okazji ćwiczy i wzmacnia mięśnie.

Mata edukacyjna Lionelo Anika

Mata z funkcją kojca

Podnoszone boki zapinane na rzepy tworzą kojec, będący bezpieczną przestrzenią dla dziecka. Wygodne podłoże i miękkie ścianki są wykonane z przyjemnego w dotyku materiału w intensywnych, kontrastujących barwach. Tkanina jest również łatwa w utrzymaniu w czystości. Pałąki możesz montować w dowolnych konfiguracjach, aby dopasować matę do preferencji i potrzeb dziecka. Mata Lionelo Anika to doskonałe miejsce do bezpiecznej zabawy dla najmłodszych dzieci. Możesz wykorzystać ją również na zewnątrz.

Mata edukacyjna Lionelo Anika

Sprawdzona jakość

Anika została poddana wieloetapowej weryfikacji - przeszła zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym – Bureau Veritas. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 71. Dodatkowo mata objęta jest programem Lionelo Assistance.

Mata edukacyjna Lionelo Anika

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowyod 0+
Przywieszane zabawkiTak
Ilość zabawek7
Materiał100% Polyester, ABS plastic
Wymiary115 x 110 x 53 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata edukacyjna Lionelo Anika Plus
Twoja ocena