Facebook Pixel

Mata edukacyjna Lionelo Imke

99,00 PLN

Mata edukacyjna Lionelo Imke

Chcąc zadbać o prawidłowy rozwój swojego dziecka, należy dostarczać mu możliwość swobodnej eksploracji otoczenia. Zabawy sensoryczne stymulują rozwój i zachęcają do aktywności, jednak jak stworzyć maluchowi bezpieczną i jednocześnie atrakcyjną przestrzeń do zabawy? Pomóc w tym może kolorowa mata edukacyjna Lionelo Imke. Nasycona rozmaitymi kształtami i kolorami, zapewni maluchowi mnóstwo możliwości rozwijającej zabawy.

Mata edukacyjna Lionelo Imke

Zestaw zabawek dla różnych aktywności

Do maty dołączone są zabawki, spośród których dziecko może wybierać dowolnie te, które najlepiej mu odpowiadają. Sznur z grzechotkami, miękka książeczka, gryzaczek i aż 30 piłek z praktycznym domkiem do przechowywania – wszystko to pochłonie maluszka i zapewni mu długie godziny świetnej zabawy, a Tobie chwilę wytchnienia. Nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo dziecka – miękka mata wykonana jest z grubego materiału z izolacją termiczną, zatem maluszkowi nie grozi przeziębienie.

Mata edukacyjna Lionelo Imke

Różnorodne możliwości konfiguracji zabawek

Pałąk do zawieszania zabawek możesz dowolnie montować, dzięki czemu unikniesz znudzenia i dostosujesz matę do aktualnych potrzeb dziecka. Intensywna kolorystyka i kontrastujące barwy stymulują zmysł wzroku. Atrakcyjne gadżety motywują do podnoszenia się i dźwigania główki – korzystnie wpływa to na rozwój dziecka, wzmacniając jego mięśnie i budując siłę. Odczepiane zabawki możesz wykorzystać również osobno, a matę – dzięki możliwości złożenia – z łatwością zabierzesz w plener!

Mata edukacyjna Lionelo Imke

Sprawdzona jakość

Wysoką jakość, niezawodność i bezpieczeństwo maty Imke potwierdza przyznana norma EN 71. Dodatkowo produkt objęty jest pakietem Lionelo Assistance.

Mata edukacyjna Lionelo Imke

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowyod 0+
Przywieszane zabawkiTak
Ilość zabawek6
Wymiary90x85x48 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata edukacyjna Lionelo Imke
Twoja ocena