Facebook Pixel

Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką

195,00 PLN

Mata edukacyjna Lionelo Paula

Małe dzieci potrzebują stymulujących bodźców, aby móc wykorzystać drzemiący w nich potencjał rozwojowy. Mata interaktywna Lionelo Paula umożliwia im korzystanie z bogactwa kolorów, dźwięków i kształtów – dzięki temu dziecko poznaje rozmaite bodźce, eksploruje otoczenie i cieszy się zabawą w bezpiecznej przestrzeni. Korzysta na tym również rodzic, mogąc odetchnąć na chwilę, gdy maluch zajęty jest samodzielną zabawą.

Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką

Mata edukacyjna Lionelo Paula – stymulacja sensoryczna dla najmłodszych

Bogactwo możliwości, jakie zapewnia mata Lionelo Paula imponuje – kontrastowe barwy, żywa kolorystyka oraz rozmaitość kształtów sprawiają, że dziecko ma szansę zaznajomić się z pełną różnorodnością bodźców. Panele świetlne na pałąkach, zabawki wydające dźwięki oraz szeleszcząca wkładka w spodzie maty – wszystkie te elementy kreują przestrzeń do wszechstronnego rozwoju najmłodszych.

Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką

Wielofunkcyjna mata z atrakcyjnymi dodatkami

Dołączona do zestawu poduszka Tummy Time wspomaga dziecko w ćwiczeniach w pozycji na brzuchu – dzięki niej maluch ćwiczy podnoszenie główki, co pozytywnie wpływa na możliwości ruchowe całego ciała. Doczepiane zabawki można zdjąć, dzięki czemu maluszek może się nimi bawić poza matą. Nadruk przedstawiający zwierzątka nauczy Twoją pociechę nieco o otaczającym ją świecie.

Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką

Bezpieczna mata do swobodnych aktywności

Matę wykonano z dbałością o bezpieczeństwo maluszka – brak ostrych krawędzi, miękkie i grube podłoże z warstwą termoizolacyjną, klipsy zabezpieczające przed samoistnym złożeniem konstrukcji to elementy warunkujące najwyższą jakość. Pałąki możesz dowolnie regulować, zawieszając na nich różne gadżety, czym uatrakcyjnisz zabawę dziecka i unikniesz monotonii. Materiał, z którego wykonano matę, z łatwością utrzymasz w czystości.

Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką

Sprawdzona jakość

Paula została poddana wieloetapowej weryfikacji - przeszła zarówno szereg wewnętrznych kontroli, jak i testy w niezależnym laboratorium certyfikującym - SGS. Pełna zgodność z europejskim standardem bezpieczeństwa EN 71-3. Dodatkowo mata objęta jest też programem Lionelo Assistance.

Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką

Instrukcja montażu

Specyfikacja
Więcej informacji
Przywieszane zabawkiTak
Ilość zabawek4
MateracTak
Szeleszczący materiałTak
ZasilanieBaterie, 3xAAA
Materiał100% poliester
Waga1,05 kg
Wymiary91 x 91 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata edukacyjna Lionelo Paula z LED i muzyką
Twoja ocena