Facebook Pixel

Mata edukacyjna XL Tiny Love Skarby oceanu

157,93 PLN

Podróżna mata edukacyjna Tiny Love Skarby oceanu

Doskonały pomysł na prezent, dzięki któremu dziecięca przestrzeń stanie się kreatywna, miła i bezpieczna — taka jest mata edukacyjna Tiny Love Skarby oceanu, którą można zabrać ze sobą wszędzie! Miękka, kolorowa mata pozwala na ćwiczenie umiejętności motorycznych i doznania sensoryczne — dziecko może leżeć na niej na plecach lub brzuchu, turlać się lub siedzieć. Mata gwarantuje doskonałą zabawę już od 1. dnia życia!

Przestrzeń do rozwoju dla noworodka i starszaka

Duży rozmiar (140 × 113 cm) zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas relaksującego leżakowania lub aktywnej zabawy. Grubość 1 cm świetnie izoluje maluszka od zimnej podłogi. W zestawie znajdują się: gryzak rozgwiazda, materiałowa płetwa żółwia i kolorowe, satynowe wstążki do chwytania. Dodatkowe kółeczko do zawieszenia zabawki umożliwia wzbogacenie zestawu o kolejną atrakcję.

Angażujący design — czas na odkrywanie!

Wygodny rzep z uchwytem do składania i łatwego przenoszenia maty świetnie spisuje się w czasie podróży! Podwodny świat to tematyka, która sprawia, że dziecko doskonale się bawi i poznaje nowe otoczenie. Wodoodporna tkanina zewnętrzna umożliwia korzystanie z maty nie tylko w domu, ale także w ogrodzie i na plaży. Całość można prać w pralce.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuTINY LOVE MATA EDUKACYJNA XL SKARBY OCEAN
ModelMata edukacyjna XL Tiny Love Skarby oceanu
WiekOd 1. dnia życia
Wymiary 140 × 113 × 1 cm
Warstwa zewnętrznaWodoodporna tkanina zewnętrzna
Sposób czyszczenia Można ją prać w pralce, zgodnie z zaleceniami na metce
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata edukacyjna XL Tiny Love Skarby oceanu
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!