Facebook Pixel
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Friday 2021 w Hoplano
Black Week Promocja

Mata sensoryczna Canpol Sensory Toys

Cena promocyjna 229,49 PLN Regular Price 269,99 PLN 40,50 PLN taniej

Mata sensoryczna Canpol Sensory Toys 3w1

Przestronna, miękka i pełna niespodzianek – mata sensoryczna Canpol Sensory Toys to bezpieczne środowisko dla dziecka już od pierwszych dni życia. Jej podnoszone ścianki to wygodna funkcjonalność dla niemowląt, które jeszcze nie raczkują, ale już pełzają i obracają się z brzuszka na plecy. Są one miękkie i otaczają matę ze wszystkich stron, zamykając przestrzeń dla dziecka przed zagrożeniami z zewnątrz. Mata posiada podwójny pałąk z zabawkami, które budzą dziecięcą ciekawość. Całość, utrzymana w kontrastowej kolorystyce, rozwija 3 zmysły – wzrok, dotyk i słuch. Wbudowane metki oraz elementy dźwiękowe, które maluszek uruchamia manualnie, uczą nowych umiejętności - chwytania, naciskania i zgniatania. Produkt jest zgodny z europejską normą dotyczącą zabawek z grupy 0+.

Mata sensoryczna Canpol Sensory Toys

Gama możliwości

Mata sensoryczna Canpol Sensory Toys uszyta jest z materiałów o różnych teksturach, dzięki którym maluch rozwija się sensorycznie – poznaje różne powierzchnie, od gładkich do chropowatych. W zestawie znajduje się 5 ciekawych zabawek – grzechotka z bezpiecznie zamkniętymi koralikami do przesypywania, miękkie lusterko, dwie plastikowe zawieszki oraz tasiemki do chwytania. Zróżnicowanie materiałów na twarde, miękkie, gładkie i pluszowe sprawia, że maluch zapoznaje się z ich właściwościami i uczy się dostosowywać chwyt do konkretnych przedmiotów.

Mata sensoryczna Canpol Sensory Toys

Mata, którą można zabrać wszędzie

Gruba warstwa izolacyjna chroni przed zimnem i nieprzyjemną dla dziecka powierzchnią podłogi w domu lub na tarasie. Z maty można korzystać na kilka sposobów: rozłożonej na płasko – wtedy ma powierzchnię o średnicy 110 cm, z podniesionymi ściankami (wiązania na tasiemki), z zamontowanymi pałąkami lub bez. Mata w funkcji kojca ma 80 cm średnicy, czyli w sam raz na kilka pierwszych miesięcy. Zabawę z dzieckiem można urozmaicić wymieniając zawieszki na pałąku lub dokładając inne elementy, na przykład karuzelkę podróżną, zawieszkę do wózka lub spiralę do łóżeczka Canpol (do kupienia osobno). Aby zadbać o czystość maty, należy dbać o nią, zgodnie z oznaczeniami na metce.

 

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wiekowyod 0m+
Przywieszane zabawkiTak
Ilość zabawek5
Szeleszczący materiałTak
Wymiary80 - 110 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Mata sensoryczna Canpol Sensory Toys
Twoja ocena