Facebook Pixel

Materac do ćwiczeń 120/60 Fiki Miki MRR1 turkusowy

79,39 PLN

Materac do łóżeczka turystycznego 120/60 Fiki Miki turkusowy

Idealny do ćwiczeń ruchowych, ale także do łóżeczka turystycznego lub kojca - materac do ćwiczeń 120/60 Fiki Miki MRR1 turkusowy zapewnia odpowiednie podparcie pleców dziecka. Wykonany jest z mocnej i elastycznej pianki poliuretanowej (PUR), zabezpieczonej pokrowcem z poliestru. Posiada 5,5 cm grubości, jest twardy i sprężysty, co sprawia, że można go stosować zarówno podczas ćwiczeń fizycznych, jak i odpoczynku. Jego konstrukcja zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza oraz pozwala na wygodną zmianę pozycji. Dzięki temu można z niego bezpiecznie korzystać już od pierwszych dni życia.

Bezpieczny sen

Wypełnienie poliuretanowe materaca oraz jego konstrukcja spełniają restrykcyjne wymagania Standardu 100 by OEKO-TEX. Produkt jest zgodny z wymaganiami UE odnośnie produktów medycznych kl. I. O jego wysokiej jakości świadczy pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka oraz Świadectwo Jakości Zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.

Łatwy w czyszczeniu i transporcie

Poszewkę materaca można zdjąć i wyprać w pralce, w temperaturze 60 °, zgodnie z oznaczeniami na metce. Wkład z pianki można zamrozić, aby pozbyć się drobnoustrojów i roztoczy, które mogą powodować infekcje. Do materaca dołączona jest torba z uchwytem do przenoszenia. Produkt po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu łatwiej jest go przenosić oraz przechowywać w mniejszej przestrzeni.

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuFIKI MIKI MATERAC TURY.MRR1 TURKU 120/60
Wymiary 120 x 60 / 5,5 cm
WypełnieniePianka poliuretanowa
Sposób czyszczeniaPokrowiec do prania w 60oC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Materac do ćwiczeń 120/60 Fiki Miki MRR1 turkusowy
Twoja ocena