Facebook Pixel

Materac do kołyski 90/40 Fiki Miki Prestige Line

62,43 PLN

Wygodny materac do kołyski 90/40 Fiki Miki Prestige Line

Materac do kołyski 90/40 Fiki Miki Prestige Line wykonany jest z elastycznej oraz odpornej na odkształcenia pianki poliuretanowej. Zapewnia odpowiednie podparcie pleców dziecka, dbając równocześnie o komfort termiczny. Oddychająca struktura wkładu oraz pokrowca, wykonanego z 3- warstwowej tkaniny, zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Taka konstrukcja materaca pozytywnie wpływa na jakość snu dziecka. Materac ma 6,5 cm grubości i pasuje do kołysek o wymiarach 90 x 40 cm.

Wykonany z atestowanych materiałów

Pianka, która stanowi wkład materaca do kołyski 90/40 Fiki Miki Prestige Line została przebadana pod kątem zawartości materiałów szkodliwych dla zdrowia dziecka. O pozytywnym wyniku testu świadczy certyfikat Standardu 100 by OEKO-TEX. Co więcej, produkt jest zgodny z wymogami unijnymi odnośnie artykułów medycznych kl. I, posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz atest Państwowego Zakładu Higieny.

Zdejmowany pokrowiec

Miły w dotyku pokrowiec w łatwy sposób można zdjąć i wyprać w pralce w temperaturze 60°, co pozwoli zadbać o jego czystość, a tym samym higieniczne warunki w dziecięcym łóżeczku. Materiał jest przystosowany do wielokrotnego prania, wirowania oraz suszenia w suszarkach bębnowych.

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuFIKI MIKI MATERAC KOŁYSKA PREST90/40/5
Wymiary 90 x 40 / 6,5 cm
WypełnieniePianka poliuretanowa
Sposób czyszczeniaPokrowiec do prania w 60oC
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Materac do kołyski 90/40 Fiki Miki Prestige Line
Twoja ocena