Facebook Pixel

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

395,00 PLN

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Chcąc mieć kontrolę nad śpiącym maluchem, niekoniecznie musisz bezustannie przebywać w jego pokoju. Czas snu dziecka jest świetnym momentem, aby nadgonić domowe obowiązki, czy zrelaksować się i odpocząć. Nowoczesna niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1 została wyposażona w dwie kamery, dające kompleksowy obraz z pokoju dziecka i pozwalające na zaawansowane monitorowanie malucha podczas snu.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Dwustronna komunikacja

Urządzenie przekazuje nie tylko obraz, ale także dźwięk i informacje o temperaturze. Dwustronny komunikator sprawia, że nie tylko Ty słyszysz płacz swojego dziecka, ale również ono może usłyszeć Twój kojący głos. Możesz zatem uspokoić malucha na odległość, co zdecydowanie ułatwią wbudowane melodyjki relaksacyjne, które również możesz uruchomić zdalnie.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Bogaty zestaw akcesoriów

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1 zawiera dwie kamery z głośnikami, z możliwością zamontowania w dowolnym miejscu - pod różnym kątem lub w różnych pomieszczeniach. Odbiornik z wyraźnym kolorowym wyświetlaczem wyposażono w podtrzymujący uchwyt i wytrzymałą baterię. Do zestawu dołączona jest ładowarka. Tryb nocny ułatwi obserwację dziecka również w nocy, a pomimo ciemności obraz będzie czytelny.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Duży zasięg dla maksymalnej kontroli

Urządzenie pozwala na monitorowanie malucha nawet z odległości 300 metrów. Jeśli odejdziesz zbyt daleko, dziecko się przebudzi, zmieni się temperatura w pomieszczeniu lub bateria będzie wymagała naładowania – o wszystkich tych sytuacjach poinformuje Cię niania elektroniczna. Możesz również zapisać w niej planowane pory karmienia, a funkcja powiadomień będzie o nich przypominać.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Długotrwała i efektywna praca

System VOX gwarantuje maksymalną oszczędność energii, dzięki której niania pracuje w trybie czuwania i uruchamia się, gdy wykryje dźwięk, by następnie powiadomić o tym rodzica. W razie potrzeby wbudowane zostało też 8 uspokajających melodii, które możesz włączyć w każdym momencie zdalnie. Gadżet ten z pewnością ułatwi opiekę nad dzieckiem i pomoże konstruktywnie wykorzystać czas jego snu – nie musisz przebywać w pokoju malucha, aby mieć kontrolę nad jego bezpieczeństwem.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Zasięg50 m w pomieszczeniu, 300 m na zewnątrz
Wyświetlacz2,4 cala 20 FPS
ObiektywCMOS 640 x 480 px
Kąt widzenia45 stopni
ZasilanieZasilacz lub bateria
Wbudowana bateriaTak
Typ bateriiLitowo-polimerowa
Pojemność baterii1000 mAh
KomunikacjaDwustronna
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnymdo 5m (czujnik światła)
System zarządzania energiąVox
AlarmTak
PowiadomieniaTak
Czujnik temperaturyTak
Czujnik światłaTak
Automatyczne wyłączenie i włączanieTak
KołysankiTak, 8 melodii
ZestawOdbiornik z wyświetlaczem, 2x kamery, 2x zasilacze, Ładowarka
CertyfikatyIEC / EN 60335-1:2012+A11 / EN 60335-2-54:2008+A11+A1 / EN 62233:2008 / AfPS GS 2014:01
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niania elektroniczna Lionelo Babyline 5.1
Twoja ocena