Facebook Pixel

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Cena promocyjna 319,00 PLN 365,00 PLN 46,00 PLN taniej

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Chcąc mieć kontrolę nad śpiącym maluchem, niekoniecznie musisz bezustannie przebywać w jego pokoju. Czas snu dziecka jest świetnym momentem, aby nadgonić domowe obowiązki, czy zrelaksować się i odpocząć. Nowoczesna niania elektroniczna Lionelo Babtline 7.1 to zestaw, dający kompleksowy obraz z pokoju dziecka i pozwalający na zaawansowane monitorowanie malucha podczas snu. Urządzenie przekazuje nie tylko obraz, ale także dźwięk i informacje o temperaturze.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Dwustronna komunikacja

Dzięki dwustronnej komunikacji możesz nieustannie mieć kontrolę nad swoim maluszkiem. Dziecko słysząc głos rodzica, może się uspokoić, dzięki czemu możesz interweniować nawet z innego piętra. Technologia trybu nocnego pozwala na pracę 24/h. Obraz jest wyraźny nawet przy kompletnej ciemności. Wbudowana jednak została również lampka, która emituje przyjemne, uspokajające światło.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Nowoczesna technologia

Niania posiada wygodny statyw, dzięki któremu dobierzesz ustawienie jej odpowiednio do zapotrzebowań, a nawet możesz ją zamontować na ścianie. Daleki zasięg 260 metrów sprawia, że możesz mieć kontrolę nad maluszkiem, przebywając na innym piętrze. Technologia VOX dba o oszczędność energii baterii o dużej pojemności 1000 mAh. W niani możesz ustawić także pory karmienia, a system powiadomień przypomni Ci o nich. Zostaniesz również poinformowany o ewentualnej utracie zasięgu lub o przebudzeniu się maluszka.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Duży, przejrzysty ekran

Chcąc mieć pewność, że z pociechą wszystko dobrze, warto mieć pełny podgląd. Niania elektroniczna Babyline 7.1 posiada duży ekran o przekątnej 3,2 cala. Sprawia to, że nawet jeśli postawisz ekran nieco dalej od siebie, będziesz mieć pełną widoczność na zachowanie maluszka i jego reakcje na melodie i głos, którymi możesz operować klawiszami znajdującymi się poniżej.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Nocna lampka LED

Niania elektroniczna Babyline 7.1 została również wyposażona w lampkę LED, która doskonale posłuży maluszkowi jako lampka nocna. Umiejscowiona wokół kamery w formie świetlnego kręgu znacznie ułatwi maluszkowi i gdy dziecko się przebudzi, wciąż będzie czuć się bezpiecznie. Światło z niani to także usprawnienie dla rodziców, którzy w nocy chcieliby zajrzeć do maluszka, nie chcąc go obudzić, zapalając główne światło.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Komfort w korzystaniu

Niania Lionelo Babyline 7.1 to przede wszystkim komfort korzystania. Łatwy montaż i lekka waga urządzenia sprawia, że kontrola maluszka nigdy nie była prostsza. Monitor dla rodzica posiada specjalną nóżkę, dzięki której możesz go postawić w wygodnym dla Ciebie miejscu, a nawet przypiąć do paska. Zestaw 8 kojących melodii wbudowanych w nianię pozwala je włączać zdalnie i uspokoić dziecko z odległości.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Zasięg50 m w pomieszczeniu, 260 m na zewnątrz
Wyświetlacz3,2 cala 20 FPS
ObiektywCMOS 640 x 480 px
Kąt widzenia60 stopni
ZasilanieZasilacz lub bateria
Wbudowana bateriaTak
Typ bateriiLitowo-jonowa
Pojemność baterii1000 mAh
KomunikacjaDwustronna
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnymdo 5 m (czujnik światła)
System zarządzania energiąVox
AlarmTak
PowiadomieniaTak
Czujnik temperaturyTak
Czujnik światłaTak
Automatyczne wyłączenie i włączanieTak
KołysankiTak, 8 melodii
ZestawOdbiornik z wyświetlaczem, Kamera, Zasilacz, Ładowarka
CertyfikatyDIRECTIVE 2014/53/UE; DIRECTIVE 2014/30/UE; EN 60335-1:2012; EN 55035:2017-09; EN 62368-1:2015-03
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niania elektroniczna Lionelo Babyline 7.1
Twoja ocena