Facebook Pixel

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

449,00 PLN

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Chcąc mieć kontrolę nad śpiącym maluchem, niekoniecznie musisz bezustannie przebywać w jego pokoju. Czas snu dziecka jest świetnym momentem, aby nadgonić domowe obowiązki, czy zrelaksować się i odpocząć. Nowoczesna niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1 to zestaw, dający kompleksowy obraz z pokoju dziecka i pozwalający na zaawansowane monitorowanie malucha podczas snu.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Dwustronna komunikacja

Dzięki dwustronnej komunikacji możesz nieustannie mieć kontrolę nad swoim maluszkiem. Dziecko słysząc głos rodzica, może się uspokoić, dzięki czemu możesz interweniować nawet z innego piętra. Urządzenie przekazuje nie tylko obraz, ale także dźwięk i informacje o temperaturze. Dodatkowo system powiadomień i alarmów zadba o to, byś otrzymał każdą najważniejszą informację.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Automatyczny tryb nocny

Technologia trybu nocnego pozwala na pracę 24/h. Obraz jest wyraźny nawet przy kompletnej ciemności. Dzięki automatycznemu przełączaniu się na tryb nocny, nie musisz manualnie ustawiać parametrów, niania zrobi to za ciebie. Diody IR użyte w niani nie emitują czerwonego światła, więc w żaden sposób nie zakłócą snu dziecka.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Nowoczesna technologia

Niania posiada wygodny statyw, dzięki któremu dobierzesz ustawienie jej odpowiednio do zapotrzebowań, a nawet możesz ją zamontować na ścianie. Daleki zasięg 300 metrów sprawia, że możesz mieć kontrolę nad maluszkiem, przebywając na innym piętrze. Technologia VOX dba o oszczędność energii baterii o dużej pojemności 1800 mAh, co daje do 9 godzin pracy na jednym ładowaniu. W niani możesz ustawić także pory karmienia, a system powiadomień przypomni Ci o nich. Zostaniesz również poinformowany o ewentualnej utracie zasięgu lub o przebudzeniu się maluszka.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Większy, bardziej przejrzysty ekran

Chcąc mieć pewność, że z pociechą wszystko dobrze, warto mieć pełny podgląd. Niania elektroniczna Babyline 8.1 posiada duży ekran o przekątnej 4,3 cala. Sprawia to, że nawet jeśli postawisz ekran nieco dalej od siebie, będziesz mieć pełną widoczność na zachowanie maluszka i jego reakcje na melodie i głos, którymi możesz operować klawiszami znajdującymi się poniżej. Możliwość dwukrotnego przybliżania pozwala na jeszcze bardziej szczegółowy podgląd.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Komfort w korzystaniu

Niania Lionelo Babyline 8.1 to przede wszystkim komfort korzystania. Łatwy montaż i lekka waga urządzenia sprawia, że kontrola maluszka nigdy nie była prostsza. Monitor dla rodzica posiada specjalną nóżkę, dzięki której możesz go postawić w wygodnym dla Ciebie miejscu, a nawet przypiąć do paska.Co więcej, niania posiada możliwość podłączenia do siebie do 4 kamer. Dzięki temu możesz rozstawić je po osobnych pomieszczeniach, lub w jednym, pod różnymi kątami. Zestaw 4 kojących melodii wbudowanych w nianię pozwala je włączać zdalnie i uspokoić dziecko z odległości.

Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
Zasięg50 m w pomieszczeniu, 300 m na zewnątrz
Wyświetlacz4,3 cala TFT
Rozdzielczość480x272 px
Częstotliwość odświeżania50/60 Hz
ObiektywCMOS 640 x 480 px
Kąt widzenia110 stopni
Transmisja2,4 GHz
ZasilanieZasilacz lub bateria
Wbudowana bateriaTak
Typ bateriiLitowo-jonowa
Pojemność baterii1800 mAh
KomunikacjaDwustronna
Tryb nocnyTak
Zasięg w trybie nocnymdo 5 m (czujnik światła)
System zarządzania energiąVox
AlarmTak
PowiadomieniaTak
Czujnik temperaturyTak
Czujnik światłaTak
Automatyczne wyłączenie i włączanieTak
KołysankiTak, 4 melodii
ZestawOdbiornik z wyświetlaczem, Kamera, Zasilacz, Ładowarka
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niania elektroniczna Lionelo Babyline 8.1
Twoja ocena