Facebook Pixel

Niania elektroniczna z czujnikiem ruchu Angelcare AC127

489,13 PLN

Niania elektroniczna Angelcare AC127 z czujnikiem ruchu

Niania elektroniczna z czujnikiem ruchu Angelcare AC127 to zestaw 2w1, który pozwala czuwać nad dzieckiem z dowolnego miejsca w domu lub w ogrodzie. Urządzenie przesyła sygnał dźwiękowy w dwóch kierunkach, monitoruje ruchy maluszka oraz kontroluje temperaturę w pokoju. Duży zasięg - do 250 m w otwartej przestrzeni - pozwala opiekunowi na wykonywanie innych aktywności podczas bezpiecznego snu dziecka. Jest to duże udogodnienie w opiece nad noworodkiem w większej przestrzeni mieszkaniowej.

Funkcjonalny wyświetlacz odbiornika

Niewielki wyświetlacz w odbiorniku pokazuje temperaturę w pokoju dziecka, sygnalizuje niski poziom baterii nadajnika i płytki oraz utratę zasięgu. Za pomocą odbiornika można ustawić czułość płytki sensorycznej (4-stopniowa regulacja), włączyć ją lub wyłączyć. Można korzystać z niego bezprzewodowo, na zasilaniu z akumulatora, który jest zawarty w zestawie.

Niania elektroniczna z czujnikiem ruchu Angelcare AC127

Monitoring ruchu

Płytka sensoryczna, którą należy umieścić pod materacem, wyczuwa ruchy dziecka. W przypadku ich braku przez 20 sekund nadajnik emituje sygnał dźwiękowy oraz wizualny. Zasięg między płytką a nadajnikiem to maksymalnie 20 m. Płytka sensoryczna nie jest odczuwalna ani szkodliwa dla maluszka. Zasilana jest w sposób bezprzewodowy, znajdującą się w zestawie, baterią CR2450.

Dyskretna pomoc w opiece nad dzieckiem

Wszystkie elementy niani elektronicznej Angelcare AC127 mają spójną stylistykę, która pasuje do każdego wnętrza. Podstawka, dołączona do nadajnika, pozwala na postawienie go na półce. Dodatkowo funkcjonalnością jest informowanie o temperaturze otoczenia za pomocą kolorów - biały oznacza temperaturę w normie, niebieski – za niską, a czerwony - za wysoką. W zestawie znajdują się 2 ładowarki - do nadajnika i odbiornika.

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuANGELCARE NIANIA AUDIO CZUJNIK AC127
ZasięgDo 250m
KomunikacjaDwukierunkowa
ZasilanieAkumulator
AlarmTak, dźwiękowy i wizualny
Czujnik temperaturyTak
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Niania elektroniczna z czujnikiem ruchu Angelcare AC127
Twoja ocena