Facebook Pixel

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Q-Essence

199,00 PLN

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet

Margareet to wygodne i bezpieczne nosidełko, które doskonale sprawdzi się nie tylko podczas spacerów, ale także w trakcie codziennych domowych aktywności. Nosidełko marki Lionelo dba o rozwijający się kręgosłup maluszka, zapewniając prawidłową pozycji głowy, pleców oraz bioder dziecka (tzw. pozycja „żabki”), zgodnie z rekomendacjami Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów Biodrowych. Szeroki panel otulający plecki utrzymuje kręgosłup w naturalnym anatomicznym położeniu, a zagłówek stanowi doskonałe oparcie dla główki malucha. Nosidełko może być używane w 3 pozycjach noszenia: z przodu przodem do rodzica (od 4. miesiąca), z przodu tyłem do rodzica (od 6. miesiąca), z tyłu przodem do rodzica (od 6. miesiąca). Ciekawy wzór, miękkie bawełniane materiały i udźwig do 20 kg sprawiają, że Margareet będzie niezastąpionym akcesorium na co dzień.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Q-Essence

Pozytywna opinia Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów Biodrowych

Nosidełko Margareet zostało przetestowane przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI) – po serii badań zostało uznano je za „zdrowe dla bioderek”. Odpowiednio wyprofilowana konstrukcja zapewnia dziecku fizjologiczną pozycję tzw. „żabki”, w której zarówno kolanka jak i bioderka są zgięte, tworząc kształt litery M. W takim ułożeniu nóżki malucha są szeroko rozsunięte na boki, a kolana znajdują się powyżej linii miednicy. O bezpieczeństwo dziecka przebywającego w nosidle dba także szeroki pas biodrowy, wyposażony w podwójne zabezpieczenie klamry, gwarantujące stabilność i komfort użytkowania. Produkt zgodny jest z europejską normą EN 71.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Q-Essence

Komfort dziecka i rodzica

Nosidełko marki Lionelo odpowiednio rozkładając ciężar, znacznie odciąża plecy rodzica, dzięki czemu gwarantuje komfort nawet przy dłuższym użytkowaniu. Rozbudowana regulacja opartej na systemie bezpiecznych klamr i pasów nosidełko dostosuje się do różnych typów budowy maluszka i rodzica. Prosty system zakładania sprawia, że nosidełko Lionelo Margareet może być szybko i sprawnie przygotowane również przez mniej doświadczonych rodziców. Dzięki wykorzystaniu wysokojakościowej bawełny nosidełko zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry maluszka. Specjalny kapturek chowany w tapicerce chroni małego odkrywcę przed słońcem, wiatrem i deszczem, a dodatkowo utrzymuje główkę w stabilnym położeniu, co jest szczególnie ważne podczas snu.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Q-Essence

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-MARGAREET Q-ESSENCE
ModelLionelo Margareet Q-Essence
Przedział wagowydo 20 kg
Przedział wiekowyod 4 miesiąca
Pozycje noszeniaDziecko z przodu przodem do rodzica
Dziecko z przodu tyłem do rodzica
Dziecko z tyłu przodem do rodzica
MateriałyWnętrze, pas biodrowy i pasy naramienne, przedni panel - 100% Bawełna, pasy regulacyjne - 100% Poliester
RozmiarRozmiar paska na ramię: 57 cm, Rozmiar klatki piersiowej: 30 x 46 cm, Zakres regulacji pasa biodrowego: 60 cm - 134 cm
Waga0,54 kg
CertyfikatyMiędzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Q-Essence
Twoja ocena