Facebook Pixel

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

199,00 PLN

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet

Nosidło dla dzieci Margareet to propozycja marki Lionelo, która pozwoli mieć malucha blisko w trakcie spacerów i codziennych czynności. Produkt został stworzony w taki sposób, by zapewnić maksimum komfortu i bezpieczeństwa dziecku już od 4 miesiąca życia aż do 20 kg wagi. Dzięki uniwersalnemu projektowi pozwala na noszenie malucha w 3 pozycjach: z przodu przodem do rodzica (od 4. miesiąca), z przodu tyłem do rodzica (od 6. miesiąca), z tyłu przodem do rodzica (od 6. miesiąca). Przez cały czas nosidełko dba o rozwijający się kręgosłup, zapewniając prawidłową pozycji głowy, pleców oraz bioder dziecka (tzw. pozycja „żabki”), zgodnie z rekomendacjami Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów Biodrowych. Szeroki panel otulający plecki utrzymuje kręgosłup w naturalnym anatomicznym położeniu, a zagłówek stanowi doskonałe oparcie dla główki malucha. Ciekawy wzór i miękkie bawełniane materiały sprawiają, że Margareet będzie niezastąpionym akcesorium na co dzień.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

Rekomendacja Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawów Biodrowych

Szereg testów wewnętrznych i zewnętrznych potwierdził wysoką jakość produktu Lionelo. Ponadto Margareet zostało przetestowane przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI), otrzymując opinię „zdrowe dla bioderek”. Konstrukcja nosidła jest wyprofilowana, dzięki czemu gwarantuje dziecku fizjologiczną pozycję tzw. „żabki” - zarówno kolanka jak i bioderka są zgięte, tworząc kształt litery M. W takim ułożeniu nóżki malucha są szeroko rozsunięte na boki, a kolana znajdują się powyżej linii miednicy. O bezpieczeństwo dziecka przebywającego w nosidle dba także szeroki pas biodrowy, wyposażony w podwójne zabezpieczenie klamry, gwarantujące stabilność i komfort użytkowania. Produkt zgodny jest z europejską normą EN 71.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

W trosce o wygodę dziecka i rodzica

Nawet podczas dłuższego użytkowania, nosidełko Margareet gwarantuje optymalną pozycję dla opiekuna. Specjalna, regulowana konstrukcja oparta na systemie bezpiecznych klamr i pasów, dostosowuje się do różnych typów budowy ciała, równomiernie rozkładając ciężar i znacznie odciążając plecy rodzica. Nosidełko Lionelo jest bardzo proste w zakładaniu i nawet nie wprawieni użytkownicy bez problemu sobie z nim poradzą. Wykonano je z wysokojakościowej bawełny dzięki czemu, ten sposób noszenia maluszka sprawdzi się doskonale również latem. Prawidłowy przepływ powietrza i delikatne materiały nie podrażniają dziecka, a specjalny kapturek chowany w tapicerce ochroni małego odkrywcę przed słońcem czy wiatrem, podtrzymując główkę w stabilnym położeniu, szczególnie podczas snu.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Kupując dowolny produkt marki Lionelo, otrzymujesz dożywotnią gwarancję w ramach programu Lionelo Assistance bez żadnych dodatkowych opłat. Lionelo Assistance obejmuje ponadto bezpłatną naprawę door-to-door i produkt zastępczy na czas serwisowania.

Dożywotnia gwarancja - program Lionelo Assistance

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuLO-MARGAREET WAVE
ModelLionelo Margareet Wave
Przedział wagowydo 20 kg
Przedział wiekowyod 4 miesiąca
Pozycje noszeniaDziecko z przodu przodem do rodzica
Dziecko z przodu tyłem do rodzica
Dziecko z tyłu przodem do rodzica
MateriałyWnętrze, pas biodrowy i pasy naramienne, przedni panel - 100% Bawełna, pasy regulacyjne - 100% Poliester
RozmiarRozmiar paska na ramię: 57 cm, Rozmiar klatki piersiowej: 30 x 46 cm, Zakres regulacji pasa biodrowego: 60 cm - 134 cm
Waga0,54 kg
CertyfikatyMiędzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!