Facebook Pixel

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

195,00 PLN

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet

Margareet to wygodne i bezpieczne nosidełko, dzięki któremu możesz zawsze być blisko maluszka – doskonale sprawdza się nie tylko podczas spacerów, ale także w trakcie codziennych domowych czynności.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

W trosce o kręgosłup

Nosidełko dba o rozwijający się kręgosłup maluszka dzięki zapewnieniu prawidłowej pozycji główki, plecków, bioderek oraz nóżek dziecka (tzw. pozycja „żabki”) – szeroki panel otulający plecki utrzymuje kręgosłup w naturalnym anatomicznym położeniu, a zagłówek stanowi doskonałe oparcie dla główki maluszka.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

Zdrowe dla bioderek

Nosidełko Margareet zostało przetestowane przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych (IHDI) – po serii badań zostało uznane za „zdrowe dla bioderek”. Odpowiednio wyprofilowana konstrukcja zapewnia dziecku właściwą fizjologiczną pozycję "żabki". W pozycji tej kolanka jak i bioderka są zgięte, tworząc kształt litery M - nóżki maluszka są szeroko rozłożone na boki, a kolanka znajdują się powyżej linij miednicy.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

Podwójne zabezpieczenie

Szeroki pas biodrowy został wyposażony w podwójne zabezpieczenie klamry, gwarantując stabilność w każdej sytuacji. Ponadto jest wyjątkowo komfortowy, dzięki czemu jest przyjemny w użyciu.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

Materiały przyjazne dla skóry

Dzięki wykorzystaniu wysokojakościowej bawełny nosidełko zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i zapobiega podrażnieniom delikatnej skóry maluszka. Poza tym jest również wyjątkowo wygodny dla korzystającego z niego rodzica.

Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-20kg
Przedział wiekowyod 4 miesiąca
Pozycje noszeniaDziecko z przodu przodem do rodzica
Dziecko z przodu tyłem do rodzica
Dziecko z tyłu przodem do rodzica
MateriałWnętrze, pas biodrowy i pasy naramienne, przedni panel - 100% Bawełna, pasy regulacyjne - 100% Poliester
Waga0,54 kg
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla dzieci Lionelo Margareet Wave
Twoja ocena