Facebook Pixel

Nosidełko dla dziecka Infantino z kapturkiem

137,98 PLN

Nosidło dla niemowlaka Infantino z kapturkiem

Nosidełko dla dziecka Infantino w kapturkiem jest praktyczne w użytkowaniu i wygodne dla dziecka. Pozwala na noszenie malucha od 5,5 do 18 kg wagi (ok. 3 roku życia) w dwóch pozycjach – z przodu na tzw. „żabkę” lub z tyłu, na plecach opiekuna. Nosidło posiada wszystkie zalety chusty tkanej, pozwalając na podobne ułożenie ciała dziecka, przy czym jest o wiele łatwiejsze w obsłudze. System paskowy pozwala na szybką regulację przestrzeni dla dziecka oraz lepsze dopasowanie do osoby dorosłej. Szeroki pas biodrowy bezpiecznie podpiera całość, rozprowadzając ciężar w taki sposób, aby możliwie jak najmniej obciążać ramiona i kręgosłup. Nosidełko umożliwia wykonywanie codziennych aktywności razem z dzieckiem, mając pełną swobodę ruchów.

Wygodna i bezpieczna pozycja dziecka

Nosidło przeznaczone jest przede wszystkim do noszenia malucha w najzdrowszej fizjologicznie pozycji „żaby”. Ułożenie ciała, w którym dziecko podparte jest na pośladkach i udach, z szeroko rozstawionymi nogami oraz kolanami uniesionymi powyżej linii bioder jest zalecane przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Biodrowej. Pozycja ta stabilizuje biodra, zachowując naturalny układ miednicy i kręgosłupa, dzięki czemu pozwala na odpowiedni rozwój w kierunku prawidłowej postawy ciała. Przed włożeniem dziecka do nosidełka, należy zapiąć pas biodrowy, dodatkowy pas na plecach oraz dolną klamrę z jednej strony. W tym momencie można umieścić malucha przodem do siebie, a następnie zapiąć pozostałe trzy klamry, stale asekurując dziecko jedną ręką. W przypadku korzystania z nosidełka w pozycji na plecach, potrzebna jest pomoc drugiej osoby dorosłej. Noszenie dziecka na plecach przeznaczone jest dla starszaków, który potrafią już samodzielnie siedzieć. Produkt wykonany jest z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów, zgodnie z normą CEN/TR 16512:2015.

Prosta w obsłudze konstrukcja

Nosidło dla dziecka Infantino z kapturkiem pozwala na noszenie dziecka w zdrowej pozycji, bez zwisających nóg oraz niewłaściwego ułożenia kości miednicy. Maluch może w ten sposób uczestniczyć w codziennym życiu i działaniach, dzięki którym więcej poznaje i szybciej się uczy. Tkaninę, z której uszyto nosidełko dla dziecka Infantino z kapturkiem, można prać w pralce w niskiej temperaturze, zgodnie z wytycznymi producenta. Objęty zestawem odpinany kaptur to dodatek, który sprawdza się podczas chłodniejszych dni.

Specyfikacja
Więcej informacji
SkuINFANTINO NOSIDŁO Z KAPTURKIEM
Przedział wagowydo 18 kg
Pozycje noszeniaZ przodu i z tyłu
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla dziecka Infantino z kapturkiem
Twoja ocena