Facebook Pixel

Nosidełko dla niemowlaków Joie i-Snug Grey Flannel

399,00 PLN

Fotelik I-Snug Joie

Joie i-SNUG to fotelik samochodowy zaprojektowany w najnowszym standardzie i-Size, który rekomenduje dobór fotelika na podstawie wzrostu a nie wagi dziecka. Stworzony z myślą o bezpiecznym przewożeniu dzieci już od pierwszego dnia życia. Dostosowany do potrzeb małych pasażerów o wzroście 40-75 cm i wadze poniżej 13 kg. Zagwarantuje najbezpieczniejszą podróż do ok. 12 miesiąca życia. Jego 3-warstwowa ochrona okolic głowy, wkładka dla niemowlaka oraz pianka w systemie Intelli-Fit sprawią, że podróż będzie nie tylko bezpieczna, ale i komfortowa. Joie i-SNUG jest kompatybilny z bazą i-Base™ oraz i-Base™ Advance. Fotelik pasuje do większości wózków marki Joie oraz innych producentów przy zastosowaniu adapterów Maxi-Cosi.

Nosidełko dla niemowlaków Joie I-Snug Grey Flannel

Testy ADAC, normy i certyfikaty

Rygorystyczne testy potwierdziły najwyższe standardy bezpieczeństwa. Joie I-Snug posiada homologację i-Size ECE R129/02. W testach zderzeniowych ADAC uzyskał bardzo pozytywne recenzje: ogólna ocena w testach zderzeniowych ADAC (4★), ocena za bezpieczeństwo (5★), ocena ogólna fotelika z bazą w testach zderzeniowych ADAC (4★), ocena za bezpieczeństwo (5★).

Sama konstrukcja fotelika została wyposażona w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z ochraniaczami naramiennymi oraz na pas krokowy dla większej stabilności i ochrony delikatnej skóry malucha. 3-warstwowa pianka w systemie Tri-Protect zadba o komfort i lepszą ochronę okolic głowy.

Nosidełko dla niemowlaków Joie I-Snug Grey Flannel

Tyłem do kierunku jazdy

Eksperci zalecają, by najmłodsze dzieci przewozić tyłem do kierunku jazdy tak długo, jak jest to możliwe. Dzięki I-Snug jazda RWF jest możliwa zarówno za sprawą montażu przy pomocy 3-punktowego pasa samochodowego, ale także z wykorzystaniem dodatkowej bazy. Zamontowanie bazy jest możliwe dzięki Isofix, a na stabilność wpływa dodatkowa podpórka (noga). Oba sposoby zapewniają bezpieczne przewożenie dziecka w foteliku I-Snug.

Nosidełko dla niemowlaków Joie I-Snug Grey Flannel

Komfort jest ważny

Regulowane pasy bezpieczeństwa, miękki zagłówek i kilkustopniowy system pochylania to nie jedyne atuty poprawiające komfort fotelika I-Snug. Nosidełko ma wygodne, głębokie siedzisko o ergonomicznym kształcie, które stanowi doskonałe podparcie rozwijającego się kręgosłupa. Miękkie ściany boczne i dodatkowa wkładka wypełniająca z pianką pamięci Intelli-Fit ™ sprawdzą się świetnie w przypadku noworodków i ich odbioru ze szpitala. Dla komfortu rodziców nosidło wyposażono w ergonomiczny, wielopozycyjny uchwyt do przenoszenia, który ułatwi transport.

Nosidełko dla niemowlaków Joie I-Snug Grey Flannel

Detal, który ma znaczenie

Ciekawym dodatkiem przydatnym zarówno podczas podróży, jak i spacerów, jest wodoodporna, demontowana budka z filtrem o współczynniku UPF 50+, która zapewni ochronę przed promieniami słońca. Fotelik ma zaokrągloną podstawę, która pozwala na delikatne bujanie dziecka, gdy fotelik wypięty jest z samochodu. Taki płynny ruch uspokoi malucha i pomoże mu szybciej zasnąć. Tapicerkę można zdemontować i wyprać w pralce. Sama tkanina jest przyjemna w dotyku i zapewnia prawidłowy przepływ powietrza, aby skóra malucha mogła oddychać nawet podczas długiej podróży. Neutralne szarości są uniwersalne i z łatwością dostosują się do wnętrza każdego samochodu.

Nosidełko dla niemowlaków Joie I-Snug Grey Flannel

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-13kg
Przedział wzrostowy40-75 cm
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
TestyADAC
CertyfikatyECE R129/02
Waga fotelika3,25 kg
Waga3,3 kg
Wymiary fotelika65 x 43,5 x 57 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla niemowlaków Joie i-Snug Grey Flannel
Twoja ocena