Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Noa Plus Grey

165,00 PLN

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Noa

Poszukując fotelika dla noworodka, koniecznie trzeba zwrócić uwagę na ten model. Wykonany z maksymalną starannością i dbałością o komfort oraz bezpieczeństwo malucha, fotelik Lionelo Noa Plus może służyć także jako nosidełko. Dedykowany jest dzieciom z przedziału wagowego 0-13 kg, idealnie sprawdzi się zatem podczas odbierania noworodka ze szpitala oraz w pierwszych miesiącach jego życia. Fotelik jest przeznaczony do montażu tyłem do kierunku jazdy.

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Noa Plus Grey

Ochrona, której możesz zaufać

Lekki fotelik wyposażono w składany daszek oraz osłonę na nóżki – elementy te sprawdzają się doskonale w chłodne i deszczowe dni, gdy chcesz zapewnić maluchowi ciepło i osłonić go przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. 3-punktowe pasy bezpieczeństwa posiadają specjalne osłonki, aby nie podrażniać wrażliwej skóry maluszka. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko i oparcie zapewniają solidne podparcie dla małego kręgosłupa, nie obciążając go oraz ułatwiając utrzymanie stabilnej, prawidłowej pozycji.

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Noa Plus Grey

Uroczy design i wysokiej jakości tapicerka

Materiał, którym pokryto fotelik z łatwością utrzymasz w czystości – jest to szczególnie ważne w przypadku najmłodszych dzieci. Tapicerkę możesz zdemontować i wyprać, aby cieszyć się jej czystością i świeżością. Lekka konstrukcja sprawia, że nosidełko Lionelo Noa Plus możesz wykorzystać do wygodnego transportu dziecka z samochodu do domu lub podczas krótkich spacerów czy zakupów.

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Noa Plus Grey

Sprawdzona jakość

Nasz produkt jest homologowany przez najlepszą i renomowaną instytucję badawczą w Europie - TUV. Zajmuje się ona licencjonowaniem pojazdów i wszelkich części jego wyposażenia w szczególności fotelików samochodowych. Testowane produkty poddawane są wnikliwym testom pod względem bezpieczeństwa oraz wymogów jakościowych. Spełnia normę ECE R44.04. Ponadto otrzymał znak jakości KidZone, który jest wyrazem uznania dla marki za wysoką jakość i poziom bezpieczeństwa produktów.

Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Noa Plus Grey

Bezpieczeństwo ponad standardy

Fotelik samochodowy Noa dodatkowo przetestowany został przez niezależne renomowane laboratoriom Tass International. Crash-testy obejmowały instalację tyłem do kierunku jazdy przy montażu za pomocą pasów samochodowych.

Specyfikacja
Więcej informacji
Przedział wagowy0-13kg
Sposób montażuPas samochodowy
Kierunek montażuTyłem do kierunku jazdy RWF
Regulacja oparciaBrak
Regulacja zagłówkaBrak
Stelaż – materiał100% HDPE (polietylen)
Tapicerka - materiał100% Poliester
NormyECE R44/04
TestyTAS
CertyfikatyTUV, ECE R44.04
Waga2,6 kg
Wymiary fotelika68 x 45 x 30 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Nosidełko dla niemowlaków Lionelo Noa Plus Grey
Twoja ocena